اردواز شیروانی – تولید ثامن درب اردواز شیروانی 09121431055


ارواز شیروانی – فلز ارواز امروزه یکی از بهترین گزینه ها برای درهای جلو و درهای ماشین در ساختمان است.

اردواز شیروانی

اردواز چیست؟

اردواز در اصل نوعی گندله معدنی است که در صنعت ساختمان برای درهای ورودی ساختمانها استفاده می شود. سر درب نام فارسی اردواز است. ثبات آرد به دلیل وجود الیاف و سیمان زیاد است. به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد اولیه مطلوب در کلیه صنایع ، ورق های فلزات آهنی به عنوان مواد اولیه برای ساخت سر درها (اردواز) استفاده می شود. تغییر اردوگاه از سیمان به ورق های فلزی رنگی زیبا به منظور تزئین نمای ساختمان انجام می شود. آرد به اشکال مختلف تهیه می شود. شیب اردواز به تعداد پله های اردواز بستگی دارد.

سقف روی پشت بام

آنچه در این مقاله خواهید خواند

انواع آرد

انواع آرد

انواع مختلفی از آرد به عنوان روکش در ساختمان ها و آلاچیق ها وجود دارد.

سقف روی پشت بام

آرد سیمان

بلبرینگ سیمانی اولین نوع بلبرینگ است که بدون رنگ ساخته می شود و رنگی مشابه رنگ سیمان دارد. این نوع ملحفه های کمپ در شهرها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع آرد به دلیل عدم قابلیت شستشو در ساختمان ها استفاده نمی شود.

اردوگاه های فلزی

ورق های فلزی چندین سال محل مصالح سیمان را در نمای ساختمان می پوشانند. پلاستیسیته و تغییر رنگ کوره از مزایای استفاده از فلز به جای ورق سیمان است. ورق های فلزی قوسی و ساده در قسمت های شیروانی ، محافظ ، سرسری و قسمت های فلاش استفاده می شود. این ورق های فلزی با ضخامت و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

سقف شیروانی بالای در

تیم تولیدی ثامن درب از سال 2015 بنا به درخواست خریداران ، انواع ساختمانهای اورتواز (سر در) را تولید می کند. انواع پوشش ها مانند پنجره های جلو و دیوارهای ساختمان (فلاشینگ) ، سقف خانه های روستایی (اتاق زیر شیروانی) و روکش های بالا پاویون ها را با پرسنلی متخصص و مجرب طراحی و تولید می کند.

آرد از روی در

برای دریافت مشاوره رایگان و دیدن نمونه های جدید اردواز و درهای ساختمان می توانید با شماره -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درهای سقفی ارواز

اجرای سقف و درب

ایمنی و بهبود دو عامل مهم در عملکرد ساختمانها و درهای ساختمان است. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر بسزایی در عملکرد اردواز دارد. اردواز قسمتی از ساختمان است که همیشه در معرض آلودگی هوا قرار دارد. توجه داشته باشید که گرد و غبار موجود در هوا باعث کدورت و کدورت اردواز می شود ، بنابراین استفاده از مواد اولیه و رنگ کوره باعث می شود طراحی شما مقاوم شود. ، برف و باران

ارواز بالای در شیروانی

انتخاب رنگ پرنعمت یکی از نکاتی است که خریدار به آن توجه می کند. در انتخاب رنگ کمپ قبل از اجرا دقت کنید تا رنگ اردوگاه با نما و شکل ساختمان شما مطابقت داشته باشد.

درهای سقف ارواز

شاسی و عایق بندی اردوگاه نیز یک نکته مهم است که در طول اردوگاه و شیروانی بسیار مهم است. استفاده از پروفیل های ضخامت 2.5 میلی متر با عرض مناسب همراه با عایق مناسب می تواند مقاومت سازه شما را افزایش دهد.

اردواز شیروانی

داشتن شیب مناسب و سیستم کانال های تخلیه آب باران نیز از نکات مهم است که در حین اجرای اردوگاه و سقف های وسیع و شیبدار بسیار مهم است. اگر قصد دارید از این نوع ساختمان به عنوان سقف شیب دار استفاده کنید ، این امر اهمیت بیشتری پیدا می کند. بدون شک تخلیه صحیح و اصولی آب باران می تواند آرامش خاطر را به ارمغان آورد. به احتمال زیاد شیروانی هایی را مشاهده کرده اید که آب باران از لبه ها بیرون می آید. عمق صحیح کانال ها و محل خروجی مربوطه از عوامل م inثر در تخلیه آب باران از سطح شیروانی است.

اردواز شیروانی

مشخصات اردواز

اردواز می تواند فشارهای 150 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. کمپ های تجاری موجود در اندازه 30 60 60 سانتی متر در بسته های 10 تا 17 قطعه ارائه می شوند. اردوگاه به شکل ورق با طرح ساده هلالی شکل و به شکل پله ساخته شده است. اردواز در سری های مختلف موجود است. اگر خریدار رنگ خاصی می خواهد ، می تواند با شماره 09123403540 تماس گرفته و رنگ مناسب را سفارش دهد. رنگ ورق های راهپیمایی به شکل کوره الکترواستاتیک.

مزایای ورق های کمپ

با توجه به اینکه ورق کمپ تحت فشار تولید می شود ، خواص مشابهی با سنگ دارد. اردواز بسیار سبک است و مقاومت بسیار بالایی دارد. سبک بودن سقف در برخی موارد ، مانند زلزله یا هر گوته ، امکان سقوط یک مزیت بسیار زیاد است. نصب سریع ، قیمت مناسب ، انواع رنگ های بتن ، استقلال از عایق ها ، بهبود نما از مزایای ورق های راهپیمایی است.


دیدگاهتان را بنویسید