حفاظت از شاخ گوزن – تولید محافظ شاخ گوزن 09121431055


حفاظت از شاخ گوزن

حصار شاخ گوزنی – اولین مدل شمشیربازی دیواری ، که به دلیل وجود شبکه تیز و برنده ، متفاوت و کاربردی تر از سایر حصارهای دیواری است. به دلیل محبوبیت شاخ گوزن ، بسیاری از مردم از این نوع شمشیربازی استقبال می کنند. در این مقاله می خواهیم نحوه ساخت و نصب شاخ گوزن را به شما معرفی کنیم.

مهمترین مشکلی که خریداران شاخ گوزن هنگام خرید با آن روبرو می شوند ، قیمت های متفاوت و خاص ارائه شده توسط فروشندگان و مشاوران است. تولید حفاظت از شاخ گوزن یک کار تخصصی است ، بنابراین خریدار باید به عنوان مثال از شرایط اولیه استفاده کند تراکم، جاشco2، رنگ الکترواستاتیک دوست شوید. این عوامل به همراه وزن بر متر طول شاخ گوزن می تواند به شما در انتخاب حصار شاخ گوزنی با قیمت واقعی کمک کند.

حفاظت از شاخ گوزن و ویژگی های کلیدی آن

چگالی حفاظت شاخ گوزن: تعداد میله های استفاده شده در هر پنل دو متری را نرده شاخ گوزنی می نامند. در صورت خرید شاخ از سازنده ، محدودیتی برای تراکم شاخ وجود ندارد. معمولاً از تراکم 8 تا 13 برای محافظت از شاخ گوزن استفاده می شود. تراکم و تعداد میله های اصلی در حفاظت از شاخ گوزن بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیدco2 در تولید حفاظت شاخ گوزن: جوش CO2 نوعی جوش صنعتی است که برای اتصال قطعات ناهموار فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه برای هر متر حفاظت از شاخ گوزن حدود 150 نقطه جوش وجود دارد ، استفاده از جوش CO2 مهم است. به دلیل افزایش بیش از حد هزینه دستگاه جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوشکاری الکترود در تولید شاخ گوزن محافظ استفاده می کنند. مهمترین عیب استفاده از الکترود این است که زائده هایی به نام جوش ایجاد می کند که با رنگ آمیزی مناسب تداخل می کند.

رنگ پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگهای مایع معمولی ، نوعی رنگ پودری نیز وجود دارد که پودر آن را با تفنگ اسپری روی سطح مورد نظر می پاشد و سطح فلز داخل فر را در دمای 220 درجه می پوشاند. رنگ پودری نیز به دلیل استفاده و سم پاشی با رنگ الکترواستاتیک مشهور است. با توجه به اینکه رنگهای مایع در برابر نور خورشید و رطوبت به طور همزمان مقاوم نیستند ، استفاده از رنگ در فر برای محافظت از شاخ گوزن بهترین گزینه است.

در بالا تا آنجا که ممکن است شرایط کلی تولید حفاظت از شاخ گوزن را توضیح داده ایم. ما به طور کامل توضیح دادیم که سایبان شاخ گوزن نسل جدیدی از نرده های دیواری است و در مقایسه با نرده های دیگر از امنیت بالایی برخوردار است که در صورت تمایل می توانید در این قسمت بخوانید. امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله ، ما بیشتر تمایل به نوشتن مقالات مرتبط با کیفیت ، قیمت و نحوه خرید شاخ گوزن داریم. نکات مهمی که هنگام خرید محافظ شاخ گوزنی باید به آن توجه کنید: وزن ، نوع رنگ و حفاظت در برابر شاخ گوزن جوش داده شدهبه شاید در این قسمت این س forال برای شما ایجاد شود که تراکم حفاظت از شاخ گوزن بر قیمت حفاظت از شاخ گوزن تأثیری ندارد؟ باید بدانید که چگالی حفاظت شاخ گوزنی تنها نامی برای انتخاب نوع حفاظت شاخ گوزنی نیست. با توجه به اینکه شاخ گوزن یک محصول ثبت شده نیست و هر سازنده نوع و مدل خاصی از حفاظت شاخ را تولید می کند ، حتی با فرض اینکه دو سازنده از اتصالات یکسانی استفاده می کنند ، تعداد قطعات وزن شاخ گوزن مورچه را تعیین می کند کم و بیش باشد ، که به طور طبیعی بر قیمت محافظت از شاخ گوزن تأثیر می گذارد.

حفاظت از شاخ گوزن

حفاظت از شاخ گوزن

عوامل موثر بر قیمت حفاظت شاخ گوزن:

وزن شاخ گوزن

مهمترین بخشی که خریدار هنگام پرسیدن محافظت از شاخ گوزن باید به آن توجه کند ، وزن هر متر حفاظت از شاخ گوزن است. حفاظت شاخ گوزن از میلگرد ساخته شده است. نحوه خرید یراق آلات در کیلوگرم و نحوه فروش حفاظت شاخ گوزن در متر ، این واقعیت که محصول به متر فروخته می شود قطعا وزن مواد اولیه است ، بیشترین تأثیر را در هزینه حفاظت از شاخ گوزن دارد. یکی از دلایلی که هنگام درخواست قیمت خریدار را گیج می کند ، عدم پرس و جو در مورد وزن هر متر محافظت از شاخ گوزن است. بنابراین ، در زمان درخواست ، قیمتها به طور همزمان به ارتفاع ، چگالی و وزن اشاره دارد.

مثال: یک گوزن با ارتفاع شاخ گوزن 100 سانتی متر و تراکم 10 ردیف چقدر است؟ پس از دریافت هزینه حفاظت از شاخ گوزن ، مطمئناً وزن هر متر طول را می پرسیم. این بهترین راه برای اطلاع از قیمت است. هنگام انتخاب مکان برای خرید ، حتماً وزن دقیق هر متر محافظت از شاخ گوزن یا فاکتور نهایی را درخواست کنید. این از سبک سازی و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ محافظت از شاخ گوزن

پس از وزن هر متر حفاظت از شاخ گوزن ، دومین عامل تأثیرگذار در قیمت حفاظت از شاخ گوزن ، نوعی رنگ آمیزی حفاظت از شاخ گوزن است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، رنگهای مایع رایج در بازار در برابر باران و آفتاب مقاوم نیستند. به دلیل مشکلات نقاشی مجدد محافظت از شاخ گوزن بر روی دیوار ، بهتر است از رنگ های الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و گرما استفاده کنید. استفاده از رنگ کوره نیز نیاز به تجربه دارد. تیم تولیدی ثامن که از قبل رنگ آمیزی شده است ابتدا گریس را برداشته و سپس اسپری می کند. بنابراین ، دوام بسیار طولانی تر خواهد بود. کشیدن شاخ گوزن بر روی دیوار بسیار دشوار است.

نوع جوشکاری شاخ گوزنی

در هر متر حفاظت در برابر شاخ گوزن حدود 150 نقطه جوش وجود دارد. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی از میله ها فقط یک نقطه اتصال دارند ، بنابراین علاوه بر کیفیت بالای جوشکاری CO2 نسبت به جوشکاری الکترود ، اتصالات باید به صورت صنعتی و به طور کامل جوش داده شوند. کیفیت جوش CO2 یا جوشکاری الکترود به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. از نظر فنی ، با توجه به اینکه محافظ ساخته شده از شاخ گوزن به صورت رنگ آمیزی به فروش می رسد ، وجود گل جوش باعث رنگ آمیزی شاخ شاخ گوزن می شود. استفاده از جوشکاری الکترود در تولید حفاظت از شاخ گوزن تنها یک اشتباه نیست.


دیدگاهتان را بنویسید