درهای باغ – دانه های در


طراحی درهای باغ به عنوان اولین قسمتی که هنگام ورود به باغ با آن مواجه می شویم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تأثیر درهای باغ این است که باغ زیباتر به نظر برسد ، حتی بزرگتر از یک درب ساختمان. عکس درهای باغ که در زیر مشاهده خواهید کرد ، از لوکس ترین درب هایی است که برای انواع باغ طراحی شده است. معمولاً از سه نوع مواد اولیه برای ساختن درب باغ یا ویلا استفاده می شود. فلز یا آهن ، چوب ، ترکیبی از چوب و فلز

درهای باغ از جنس فلز

درهای باغ آهنی

درب باغ باغ

درهای باغ از جنس فلز

درهای باغ فلزی بدون شک قوی ترین درهای باغ هستند. استفاده از فلز در ساخت درها همواره منجر به افزایش مقاومت درب ها از نظر عوامل طبیعی مانند نور خورشید و باران و در برابر عامل انسانی مانند تخریب و آسیب توسط سارقان و مهاجمان می شود. درهای فلزی باغ ، هنگامی که توسط طراحان حرفه ای ساخته می شوند ، می توانند توجه هر فردی را با هر سلیقه ای جلب کنند. در گروه تولیدی ثامن درب ما انواع درهای باغی ساخته شده از چوب با فلز را تولید می کنیم. این نوع درب باغ که به در چوبی نیز معروف است ظاهری چوبی دارد اما از فلز ساخته شده است. در مجموعه ثامن با فلز می توانیم انواع درهای باغ را طراحی و تولید کنیم که توجه همگان را به خود جلب کند. شکی نیست که افراد سلیقه های متفاوتی دارند ، ما این توانایی را داریم که تمام طرح های درهای باغ ساخته شده از فلز را طراحی و اجرا کنیم. ساخت درهای باغ از فلز می تواند ساده و ارزان و غیر استاندارد و لوکس باشد. موردی که هنگام خرید درب باغ باید به آن توجه داشته باشید ، قیمتی است که برای خرید درب باغ می پردازید ، این قیمت می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت باغ شما هنگام فروش باغ تأثیر بگذارد. در میان درهای فلزی باغ درهای باغ ارزان وجود دارد. 2 نوع درب باغ ارزان وجود دارد. درب باغ از پروفیل و ورق و درب باغ از پروفیل و قطعات جعلی با نقاشی. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام ساختن درب باغ باید بیشتر به آن توجه کرد ، مقاومت پوسیدگی درب و ایمنی درب است. به دلیل در دسترس بودن آب در باغها ، کیفیت و استاندارد بودن رنگ و سایر مواد مصرفی بسیار مهم است.

درهای چوبی باغ

درهای چوبی باغ

درهای چوبی باغ

درهای چوبی باغ – یکی از قدیمی ترین درهای باغ. در گذشته به دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن چوب ، استفاده از درب باغ رایج بود. درهای چوبی باغ دارای اشکالات جدی است که امروزه فقط توسط برخی افراد استفاده می شود. پوسیدگی ، کمبود رنگ ، ایمنی پایین درب های چوبی و هزینه بالای چوب با کیفیت باعث شده است که استفاده از چوب به عنوان درب پارکینگ به حداقل برسد. برای افرادی که قصد استفاده از درهای چوبی را دارند ، از آنها دعوت می کنیم تا از انواع درب باغ ، گروه تولید طرح چوب ثامن درب دیدن کنند. این درها دقیقاً مشابه درهای چوبی ساخته می شوند ، با این تفاوت که به جای تیرهای چوبی ، از قطعات فلزی با همان شکل و اندازه استفاده می شود. رنگ درب چوبی قطعاً بسیار زیبا تر و با دوام تر از رنگ چوب است. نوارهای چوبی نیز توسط استادان رنگ ایجاد می شوند.

درب باغ ارزان

درب باغ ارزان

درب فلزی باغ ارزان

همانطور که در بالا ذکر شد ، درهای ارزان باغ نوعی درهای فلزی باغ هستند که از پروفیل و ورق ساخته شده اند. معمولا شکل این مدل درب باغ بسیار ساده است. سیم پیچ های این درها از پروفیل ساخته شده و درهای داخلی را با ورق های مختلف ساده و طرح دار می پوشاند. وزن یک درب ساده باغ از جنس فلز بیشتر از سایر درها است ، اما با توجه به اینکه در این نوع درب باغ از قطعات گران قیمت استفاده نمی شود ، هزینه این نوع درب باغ نسبت به سایر درها مناسبتر است. هنگام ساخت تمام درهای باغ به خاطر داشته باشید که اگر سازنده درب باغ آماتور باشد یا ابزارهای مناسب را نداشته باشد ، مطمئناً یک درب بدون کیفیت و بدون ایمنی دریافت خواهید کرد. نوع دوم درهای باغ ارزان ، درهای باغ هستند که از جزئیات جعلی و سایر قسمت های محافظ در تولید درب باغ ساخته شده اند. درهای باغی از جنس فرفورژه – یکی از زیباترین درها که به عنوان درب باغ طراحی شده است. این درها همچنین برای امکانات دیگر مانند باغ و ویلا استفاده می شود. بسیاری از افرادی که با درهای باغی فرفورژه روبرو هستند ، به دلیل زیبایی آن معتقدند که قیمت این مدل درب باغ نسبت به سایر درها بیشتر است ، در حالی که قیمت درهای باغ ساخته شده از چدن فرفورژه به عنوان یک درب باغ زیبا تسهیل شده و مقایسه می شود با درهای دیگر جدا از درهای فلزی ، مناسب تر است.

قیمت درب باغ

هزینه درب باغ

قیمت درب باغ

مدلهای مختلفی از درهای باغ وجود دارد که هر کدام از مواد مختلف ساخته شده اند. هر یک از درهای باغ ویژگی های خاص خود را دارد. هزینه درب باغ بستگی به مواد مصرفی و ویژگی ها و نکات موجود در درب باغ دارد. همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، برخی از درهای باغ ، به ویژه درهای باغ ویلا ، به مراقبت و زمان بیشتری در هنگام ساخت و آهنگری نیاز دارند. این نوع درب ها که عمدتاً شامل درهای باغی از جنس فرفورژه و درهای باغ لوکس است ، وزن کمتری دارند و قیمت بالاتری نیز دارند. نحوه محاسبه قیمت دقیق درب باغ برای محاسبه دقیق هزینه درب ، وزن درب را از سازنده بخواهید و آن را در قیمت بر حسب کیلوگرم ضرب کنید. با استفاده از این روش می توانید محاسبه دقیق تری از هزینه درهای باغ داشته باشید. هزینه رنگ آمیزی درهای باغ ، اگر از نوع الکترواستاتیک باشند ، کیلویی 4000 هزار تن است. برای رنگ آمیزی در کوره ، تمام درزهای درها باید با مواد مخصوصی بسته شوند که درها به موقع پوسیده نشده و زنگ نمی زنند. آب بندی در رنگهای معمولی انجام نمی شود. هنگام خرید ، تمام قطعات درب باید محاسبه و فاکتور بسته شود. در برخی موارد ، آهنگران معمولی پس از صدور صورتحساب خریدار ، قیمت لولا و برخی ابزار و اتصالات را محاسبه می کنند. در صورت امکان ، از فروشنده بخواهید درب باغ را آماده و بسته بندی شده اعلام کند. درهای تک یا دو نفره ، اندازه و اندازه ، درهای باغی ریلی یا اتوماتیک بر هزینه درهای باغ تأثیر نمی گذارد. متأسفانه هنوز سودهایی وجود دارد که اندازه های جامد و دو جزء را بهانه ای برای افزایش قیمت قرار داده اند.

رنگ درب باغ

یکی از عواملی که تأثیر زیادی در زیبایی درب باغ دارد ، نوع رنگ آمیزی درب باغ است. در ابتدا ممکن است برای بسیاری به نظر برسد که رنگ درب باغ مهم نیست. این طرز فکر کاملاً اشتباه است ، استفاده از تکنولوژی و تجربه منجر به رنگ آمیزی درهای باغ به روش های مختلف شده است. یکی از پرکاربردترین روشهای طراحی امروزه پتینه باغی است. در این روش ، ابتدا باید در فر را رنگ آمیزی کنید ، مهم نیست که رنگ زمینه را چه رنگی انتخاب می کنید ، مهم این است که برای استفاده از درب پتینه باید در فر رنگ آمیزی شود ، پس از رنگ آمیزی درب باغ در داخل فر ، با توجه به سلیقه و سفارش مشتری. پتینه به طرز ماهرانه ای توسط مطبوعات در قسمت های امدادی پردازش می شود. به این ترتیب قسمت های مجلل در به راحتی قابل تشخیص بوده و نمای بسیار زیبایی از درب باغ شما می دهد. رنگ طرح چوبی – یکی از زیباترین رنگهای کاری برای درهای باغ. این نوع رنگ عمدتا بر روی سطوح صاف و پروفیل های ساده اعمال می شود. با این روش باید در را با دست رنگ آمیزی کرد. ابتدا ، درب با یک لایه محافظ به نام Zed Zang پوشانده شده است. پس از خشک شدن ، رنگ روغن به سطح درب اعمال می شود و در آخرین مرحله ، شیارهای چوبی توسط صنعتگران با ابزارهای دست ساز ایجاد می شود.


دیدگاهتان را بنویسید