قاب فلزی – قاب فلزی درب ثامن قیمت 09124403540


در صنعت ساختمان قاب فلزی کاربردهای زیادی دارد. در تمام درهای فلزی ساختمان از قاب استفاده می شود. انواع مختلفی از قاب ها وجود دارد. قاب های معمولی ، فرانسوی (با قاب فلزی) ، لبه و قاب مکزیکی همه انواع قاب های فلزی هستند. قاب فلزی مطابق سفارش و اندازه مورد نظر خریداران تهیه و به کارگاه ارسال می شود.

گروه تولیدی ثامن درب از سال 1996 در زمینه تولید چارچوب و لولا درب ضد سرقت تخصص داشته است. استفاده از طرح های جدید برای لولا و قفل درها با خم شدن یکی از طرح های ابتکاری در تولید قاب فلزی درب است. یک قاب فلزی بسازید و با ضمانت به تمام نقاط کشور ارسال کنید. لذت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فلزی از ورق های خم شده 2 و 2.5 میلی متر ساخته شده است. بهترین مواد فلزی برای ساخت روکش فلزی پروفیل های جهان و ساوه است. چندین طرح درب انبار وجود دارد که معمولاً برای ساختمانهای سفارشی که انبار در یک طبقه قرار دارد موجود است. حفاظت از درب انبار بسیار مهم است. معمولاً در انبارها ، در قسمت اول ساختمان که سارقان سعی می کنند با استفاده از ترفندهای مختلف وارد آن شوند ، بنابراین می توانید از قاب ها استفاده کرده و درهای فلزی انبار را محکم کنید.

با توجه به اینکه هزینه قاب فلزی با وزن آن تعیین می شود ، استفاده از پروفیل های سبک وزن – یکی از راه های کاهش هزینه قاب فلزی. به طور معمول ، قاب های فلزی از ورق هایی به طول 2 تا 2.5 مایل ساخته می شوند. نوع مشخصات قاب فلزی – یکی از مهمترین نکات در کیفیت محصول نهایی. نکته مهم و تاثیرگذار دیگر در قیمت قاب فلزی نوع جوشکاری قاب است. تیم تولیدی ثامن درب با استفاده از دستگاه های برش و جوش CO2 لولا و قفل با کیفیت بسیار بالا نصب کرده است. ساخت قاب در کارخانه ها برای تولید درب و درب فلزی به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب انجام می شود. اسکلت فلزی درهای ورودی آپارتمان ها و انبارهای ساختمان نیاز به قاب دارد. هزینه یک قاب فلزی مکزیکی تنها از نظر وزن با یک قاب ساده متفاوت است. قاب های لبه بیرونی ، که به مکزیکی نیز معروف هستند ، ظاهری زیباتر از موارد ساده دارند.

تیم تولیدی ثامن سعی کرد کلیه سازه های فلزی ساختمان مانند درهای پارکینگ ، درهای حیاط ، انواع قاب ها ، اردوگاه ها ، دیوارهای فلزی ، نرده های راه پله ، نرده های بالکن و تراس و همچنین درهای درها و ورودی اتاق را تولید کند. .. و پیشنهادات. پس از خرید مشتری ، داپمی این مجموعه خواهید شد. مشاوره ، خدمات اندازه گیری و نصب رایگان برای همه محصولات موجود است.

اهمیت استفاده از قاب فلزی مقاوم در ساختمان

قابهای قدیمی معمولاً از چوب ساخته می شدند که از ایمنی کافی برخوردار نبودند. امروزه استفاده از قاب های فلزی به دلیل وجود ماشین های خم و برش بر اساس طرح های جدید و به روز شده است. طرح ساده اسکلت بیشتر برای ساختمانها و برجهای بلند استفاده می شود. فریم های فلزی ساده روی لولا ساخته شده و از ایمنی بسیار بالایی برخوردارند. با توجه به استفاده از قاب های فلزی ، تخریب این نوع قاب در ساختمان ها غیرممکن است.

قاب فلزی آماده می فروشم

خدمات ثامن درب شامل طراحی و ساخت انواع قاب های فلزی ساده و مکزیکی در اندازه های مختلف می باشد. ابعاد و ارتفاع کلی قاب فلزی درب دارای ارتفاع استاندارد 220 سانتی متر با عرض های مختلف مناسب محل مورد استفاده است. عرض استاندارد درها برای اتاق خواب ها معمولاً از 85 تا 95 سانتی متر است. عرض درهای سرویس از 65 تا 75 سانتیمتر است ، اگر در طول زمان لولا دچار مشکل شود ، می توان آن را تعویض کرد. در این مدل هنگام نصب لولا بر روی اسکلت برجستگی هایی مشاهده نمی شود.

قاب فلزی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلف قاب طراحی و تولید می شود. استحکام و کیفیت قابها تقریباً یکسان است و بیشتر از نظر شکل و نوع خمش متفاوت است. در ادامه با انواع مختلف قاب های فلزی آشنا خواهید شد.

  • فرانسه چهارمفریم فرانسوی و هزینه ساخت فریم فرانسوی

قاب فلزی فرانسوی بیشتر برای درهای جلو و درهای اتاق خواب مناسب است. ورودی اتاق خواب بدون قاب از 85 تا 95 سانتی متر است که پس از نصب قاب نهایی 75 تا 85 سانتی متر است و قسمت داخلی قاب فرانسوی – از 75 تا 85 سانتی متر برای خدمات 70 تا 80 سانتی متر ، که پس از نصب قاب از 60 تا 70 سانتی متر است. به طور کلی ، این یکی از مهمترین مقیاس ها برای ساخت چارچوب ساختمان است. تیم تولیدی ثامن درب آماده همکاری با سازندگان ساختمان برای ایجاد انواع قاب ها و درها برای ذخیره سازی است. برای اطلاع از قیمت فریم ورک فرانسوی می توانید با شماره 021_56586755 -021_56586756 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

  • چهار مکزیکیقاب مکزیکی (قاب قاشق)

قاب های منحنی باز ، که به آنها قاب قاشق نیز گفته می شود ، بسته به درخواست و سفارش خریداران ، می توانند در اندازه های مختلف تولید شوند. کارخانه هایی که پروفیل تولید می کنند دو اندازه 3.5 و 4 سانتی متر تولید می کنند در قسمت خم شدن درب های ثامن می توانید اندازه های مختلف تولید کنید. چوب مکزیکی در ساختمانها علاوه بر درهای ورودی به عنوان قاب پنجره استفاده می شود. با توجه به ارتفاع 20.2 سانتی متر ، تولید کنندگان طول قاب هر شاخه را 60.6 متر کاهش داده اند.

  • یک پایه سادهیک پایه ساده

نوع دیگر قاب فلزی ، قاب ساده است. این نوع چوب فلزی ساده است. این قابهای فلزی ساده از طرح قدیمی که یکی از محبوب ترین قاب های فلزی در جهان است پیروی کردند. تولید و ساخت این نوع قاب بسیار ساده است. قابهای فلزی معمولی عمدتا برای ساختمانهایی که از دیوارهای پیش ساخته استفاده می کنند استفاده می شود.

  • تفاوت چارچوب فرانسوی و چارچوب مکزیکی

تفاوت بین قاب مکزیکی و فرانسوی در عرض و ارتفاع پیچ ها است. شکل چارچوب فرانسوی و مکزیکی متفاوت است. با توجه به انحنای بیشتر چوب مکزیکی ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از چوب فرانسوی است. وزن هر شاخه از قاب فرانسوی با ضخامت 2 مایل 24 تا 25 کیلوگرم است که در مورد قاب مکزیکی 28 تا 29 کیلوگرم است.


دیدگاهتان را بنویسید