نرده راه پله – درب ثامن | نرده های راه پله فرفورژه


نرده های پله

نرده های پله – یکی از عناصر اصلی ساختمان. در سالهای اخیر انواع نرده های راه پله طراحی و تولید شده است. بسته به مصالح مورد استفاده نرده های پله را می توان به دو دسته اصلی تقسیم کرد. نرده پله برای ساختمانهای چند طبقه و گروه دوم نرده پله برای ساختمانهای دو بلوک یا ساختمانهایی با نرده پله در داخل ساختمان ، نرده های دوبلکس برای پله ها، نرده های دوبلکس برای پله ها، نرده پله پیچ با هم نرده های راه پله را خم کنید آنها در خانه های روستایی استفاده می شوند. نرده های صاف پله عمدتا در ساختمانهای بلند مرتبه استفاده می شوند که بر ظاهر و نمای داخلی تأثیر نمی گذارد. هنگام طراحی و ساخت انواع نرده راه پله سعی می کنیم از طرح های ساده تر و مدرن تری استفاده کنیم. همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، ساختمانهای ویلا دوبلکس و کم ارتفاع هستند نرده های پله های گرد و نرده های پله منحنی آنها نیاز به طراحی و شکل دهی راه پله های دوبلکس دارند – این یک امر تخصصی است که می تواند فضای داخلی ساختمان را تا حد زیادی تغییر دهد.

گروه تولیدی ثامن درب بیش از 15 سال است که در زمینه طراحی و ساخت انواع نرده پله تخصص دارد. تنوع زیاد نرده های پله این گفته را تأیید می کند. برای استفاده از مشاوره رایگان ، می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری عزیز ، شماره تلفن های 09123403540 و 09124403540 را پاسخ خواهید داد. در سال 1400 بیش از 5 مدل نرده راه پله لوکس و نرده پله لوکس تهیه و اجرا شد و عکس های این نرده پله در وب سایت قرار می گیرد. به نرده درب ثامن

نرده های فرفورژه برای پله ها

نرده های لوکس فرفورژه برای پله ها

نرده های لوکس برای پله

نرده های پله از آهن فرفورژه

نرده های پله و اهمیت آنها در ساختمان

علاوه بر ساختمانهایی که دارای نرده پله در داخل ساختمان هستند ، مانند ساختمانهای دو طبقه و ویلاهایی که از پله های گرد یا نرده های پله منحنی استفاده می کنند ، ساختمانهای بلندمرتبه و اداری نیز به مواردی مانند ارتفاع پله ها از یکدیگر نیاز دارند. در مورد طول نرده ، ارتفاع نرده راه پله و رعایت استانداردهای لازم برای پوشاندن همه صخره ها با نرده دقت کنید. در این مقاله سعی می کنیم شما را با نحوه محاسبه نرده های پله ساختمان و مواد اولیه آشنا کنیم.

نرده های پله CNC

نرده لیزری برای پله ها

نرده های دوبلکس برای پله ها

نرده های زیبا برای پله ها

نرده های لوکس برای پله

نرده های راه پله لوکس ساخته شده از آهن فرفورژه

نرده های لوکس برای پله

نرده های راه پله لوکس می توانند نقش محوری در فضای داخلی ساختمان ایفا کنند. نقش نرده های پله گرد ، نرده پله دوبلکس و نرده برای پله های داخلی بسیار محسوس است. سبک های مختلف نرده راه پله در طول سالها افزایش یافته و در دو سبک نرده راه پله مدرن و نرده پله لوکس بیشتر تغییر کرده است و طبیعتاً حساسیت به ایمنی نرده های پله بسیار بیشتر از قبل شده است. بیشتر توجه طراحان به نمای حصار است. مهمترین عنصری که بر زیبایی پله ها تأثیر می گذارد ، حصار است. در این راستا ، انتخاب حصار مناسب بسیار مهم و ضروری است.

نرده های لوکس برای پله

نرده های لوکس برای پله

هزینه نردبان پله

انواع نرده های راه پله بسته به مصالح مورد استفاده ارزیابی می شود. در ساخت نرده های پله از قطعات شکل دار از جنس چدن یا آلومینیوم استفاده می شود. به طور طبیعی ، قیمت نرده های فرفورژه ارزان تر از انواع مشابه است. قطعات کوچک و متوسط ​​تا 30 سانتی متر را می توان از آهنگری چدنی تهیه کرد ، اما قطعات بزرگتر به دلیل وزن بسیار زیاد از آلومینیوم ریخته می شود. قطعات آلومینیومی جعلی گرانتر از چدن هستند. هزینه نرده های پله بستگی به نوع مصالح استفاده شده در نرده های پله ساختمان دارد.

وزن نردبان

به طور کلی ، نمی توان یک عدد خاص را به عنوان وزن استاندارد نرده برای پله ها مشخص کرد. نرده های پله باید طوری طراحی شوند که پس از نصب و اتصال روی پله ها دچار لرزش نشوند. نرده های ارتعاشی راه پله غیر استاندارد هستند و مطمئناً راننده در محاسبات طولی و عرضی نرده های پله اشتباه کرده است.

نرده راه پله فوق العاده مجلل

نرده های دوبلکس برای پله ها

  1. جوشکاری نرده های پله ، به ویژه پله های گرد و نرده های دوبلکس که در داخل خانه نصب شده اند را انجام دهید و از جوشکاران بی تجربه و افرادی که در نصب نرده پله تخصص ندارند برای کاهش هزینه ها استفاده نکنید. نرده های پله های فرفورژه دارای استاندارد خاصی هستند و با استفاده از قطعات پروفیل می توان آنها را جوش داد که همین امر باعث شده بسیاری تصور کنند که نصب راه پله ها بسیار ساده است.
  2. اتصالات و پایه هایی که نرده را پشتیبانی می کنند یکی از مهمترین قسمت های نرده پله هستند ، بنابراین هنگام ساخت پله حتماً از توصیه های متخصصان و شرکت های تخصصی در مورد نرده پله برای قرار دادن اتصالات استفاده کنید. با توجه به حساسیت این قسمت از نرده های راه پله ، تیم تولیدی ثامن درب بازدید و مشاوره رایگان را برای شما عزیزان ارائه کرده است. در طرح های جدید نرده های پله انواع مختلف پایه های ستون به کف و دیوارها جوش داده شده و با درپوش پوشانده شده است. برخی پوشیده شده اند.
نرده-نردبان-آهن فرفورژه

نرده راه پله سیاه چدنی

3- فاصله استاندارد قطعات مورد استفاده در داخل نرده پله نباید بیش از 11 سانتی متر باشد این فاصله مطابق استانداردهای بین المللی محاسبه شده است به طوری که کودکان نمی توانند سر و گردن خود را از قسمتی از نرده پله بلند کنند. با توجه به اینکه نرده پله ها – حفاظت فیزیکی صخره است و نصب نرده برای پله ها همیشه ایمنی شما را تضمین می کند ، خطر سقوط از نرده را جدی بگیرید. نرده های پله

تیم تولیدی ثامن درب با توجه به دانش فنی پرسنل و تاسیسات ، انواع نرده های راه پله ایمن و استاندارد را طراحی و تولید کرده است ، مانند تراش ، ریخته گری و دستگاه های برش لیزری ، قطعات لوکس و فرفورژه مدرن که علاوه بر آن انواع مختلف را نیز معرفی می کند. ساخت نرده پله به ساختمان. هدف از نصب نرده پله حفظ ایمنی و جلوگیری از سقوط از ارتفاع است.

نرده-نردبان ساده

نرده های پله از دید کاربر به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

  • نرده های ساده برای پله ها
  • نرده های پله های گرد
  • نرده پله ها را خم کنید

نرده های ساده برای پله ها پله های طلایی

نرده های ساده برای پله ها

معمولاً از پروفیل و شیشه ساخته می شود. نرده های ساده راه پله عمدتا برای ساختمانهای بلندمرتبه و ساختمانهای دارای آسانسور استفاده می شود. ایده کلی بر این اصل استوار است که نرده ساده راه پله فقط از قوطی و پروفیل ساخته می شود. امروزه قطعات و تیرهای فرفورژه زیباتر شده و می توانند جایگزین مناسبی برای ساخت و سازهای متوسط ​​به جای پروفیل باشند. در زیر تصاویر مختلف انواع نرده راه پله را در سایت مشاهده خواهید کرد.

نرده های پله های گرد

نرده های پله های گرد

در ویلاها یا ساختمانهای دو طبقه ، نرده های راه پله تاثیر مستقیمی بر فضای داخلی و پایان ساختمان دارند. در زمان ساخت و انواع طراحی نرده های پله های گرد یا نرده های پیچ دار برای پله ها علاوه بر در دسترس بودن امکانات مدرن مانند دستگاه های برش لیزری ، دستگاه های جوش CO2 و کوره های رنگ الکترواستاتیک ، استفاده از خلاقیت و تخصص در دکوراسیون ساختمان یکی از مهمترین عوامل زیبایی نرده های پله گرد برای ساختمان های دو طبقه است. به

نرده های لوکس برای پله

نرده های راه پله مدرن

نرده های فوق العاده لوکس برای پله ها

راه پله مارپیچ

ابعاد و انواع نرده پله گرد

اندازه انواع پله های گرد ، پله های دوبلکس ، پله های مارپیچ ، پله های گردان و پله های مارپیچ در ساختمان های مختلف متفاوت است. در این قسمت ابعاد و استانداردهای نرده راه پله را به شما معرفی می کنیم. نرده های پله های فرفورژه را می توان با درهای پارکینگ چدنی ، درهای فرفورژه نصب کرد.

نرده های راه پله فرفورژه

نرده های فرفورژه برای پله ها

نرده های راه پله فرفورژه

نرده های دو محوری برای پله های ساخته شده از ورق

در مورد نرده های دو محوری برای پله ها ، بهتر است اندازه شعاع داخلی پله ها را برای یک پله با شعاع خارجی 250 سانتیمتر و عرض پله 100 سانتیمتر ، وزن تقریبی حداقل 55 سانتیمتر محدود کنید. هر متر حدود 100 کیلوگرم است. مصالح مورد استفاده در نرده های دو محوری پله ها ورق ، پروفیل 40 * 40 برای کف پله ها و ورق 10 میلی متر برای ورق های کناری است.

نرده های لوکس طلایی برای پله ها

نرده های نورد ساخته شده از بذر

نرده های دو محوری برای پله ها

از نرده پله های جعبه دو محوری وزن هر متر ارتفاع حدود 140 کیلوگرم است. شعاع خارجی 250 متر و عرض نردبان – 100 متر است. مصالح استفاده شده در این نوع نردبان بسته به نوع ساختمان و وسایل داخلی ساختمان متفاوت است. ضخامت ورق های جانبی نرده پله از 4 تا 6 میلی متر و پوشش نرده پله – 4 میلی متر است. مشخصات مصرف کف پله 40 40 40. نرده های پله فرفورژه قیمت نرده های فلزی پله نرده های فلزی زیبا پله ها حفره های پله های فرفورژه فرفورژه نرده های بذری

نرده های پله های گرد

نرده پله با سیستم تعلیق (نرده راه پله نرده وسط))

شعاع داخلی این نوع نرده های پله گرد نباید از 85 سانتی متر کمتر باشد وزن تقریبی این نوع نرده پله 115 کیلوگرم است. این نوع نردبان برای پله هایی با شعاع 250 سانتیمتر و عرض 100 سانتیمتر مناسب است ، صفحه کناری این نوع نرده های پله گرد 6 میلی متر است. ورق پوشش کف نباید کمتر از 4 میلی متر باشد.

نرده های راه پله فرفورژه

راه پله های تک محوره

شعاع داخلی نردبان مخروطی تک محوری از 70 تا 85 متر است. شعاع خارجی این مرتبه نردبان 150 متر است وزن تقریبی این نوع نردبان حدود 90 کیلوگرم است. ورق های 4 میلی متر تا 8 میلی متر برای ورق های جانبی مورد نیاز است. ضخامت ورق 4 میلی متر است و نوع پروفیل مورد استفاده 40 60 60 سانتی متر است. نرده های کنسرو یک محوره برای پله ها عمدتا به عنوان نرده پله برای ساختمان های اداری استفاده می شود.

نرده درب ثامن

نرده های پله در امتداد محور مرکزی بریده شده است

راه پله گرد با محور برش برای پله هایی با شعاع 95 تا 115 سانتی متر مناسب است وزن تقریبی هر متر از ارتفاع نرده پله گرد محور مرکزی برش خورده 95 کیلوگرم است. عرض مناسب برای این نوع راه پله 100 سانتی متر است.مواد استفاده شده در این نوع نرده های پله لوله های ضخامت 8 میلی متر و ورق های جانبی 4 میلی متر است. نوع پروفیل در اکثر نرده های پله – 40 * 40 و 40 * 60.

نرده های راه پله فرفورژه نرده های لوکس برای پله

نرده های پله در اطراف محیط

نرده راه پله در اطراف لوله با یک نوار دایره ای یا نرده راه پله مارپیچ 75 تا 95 سانتی متر است.مواد مورد نیاز برای این نوع نرده ، راه پله لوله ای با قطر 90 میلی متر با ورق های 4 میلی متری جهت حفاظت جانبی است. سه پروفیل 20 در 30 نیز برای کف پله ها مورد نیاز است. به طور کلی ، مصالح مورد استفاده در نرده پله بستگی به شرایط و نوع پایان دارد. در تمام نرده های پله می توانید از محصولات فرفورژه بسیار زیبا و جذاب استفاده کنید. از قسمت های زیبا و جدید آهن فرفورژه می توانید انواع مختلف نرده راه پله بسازید. مهمترین مزیت استفاده از قطعات فرفورژه ، نرده های حصارکشی یا قطعات خم شده از چدن فرفورژه ، ارتباط سبک ها ، امکان رنگ بسیار زیاد ، سبکی و زیبایی بدنه فرفورژه است.


دیدگاهتان را بنویسید