نرده هایی برای تراس و بالکن


تراس ها و بالکن ها قسمت هایی از ساختمان هستند که برای محافظت از جان اعضای خانواده و جلوگیری از مزاحمان و سارقان نیاز به حفاظت دارند. بالکن ها و تراس ساختمان ها در نمای ساختمان قرار دارند ، بنابراین انواع مختلف نرده ها برای تراس و نرده بالکن طراحی و نصب می شود. گروه تولیدی ثامن درب تولید کننده نرده های تراس و بالکن با طرح های مختلف است. تلفن 56586755-021 در ساعات اداری و شماره تلفن همراه 09123403540 آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان به صورت تمام وقت است. در این مقاله سعی می کنیم انواع نرده های تراس و بالکن را به شما معرفی کنیم. برای انجام این کار ، در این قسمت می توانید تصاویر مختلف انواع نرده های بالکن و نرده های تراس را مشاهده کنید.

استاندارد حصارکشی بالکن ها و تراس ها از نظر ارتفاع چگونه است و؟

ارتفاع حصار بالکن – یکی از مهمترین نکاتی که باید در طراحی و ساخت آن مورد توجه قرار گیرد. در گذشته نه چندان دور ، ارتفاع این محصول بین 75 تا 90 سانتی متر بود ، با توجه به اینکه بالکن و تراس صخره ای محسوب می شود ، این ارتفاع مطمئناً کم است و بهتر است ارتفاع آن از 100 تا 130 سانتی متر باشد البته ، بلوک های پایینی باید از کل فاصله بالکن از کف تا سقف عبور کنند تا از سارقان و مزاحمان جلوگیری شود. در آینده ، ما با این نوع حصار که حصاری تاشو است (محافظ بالکن و تراس متحرک) برخورد می کنیم. نکته مهم دیگر – فاصله بین قسمتهای حصار تراس. اگر شما یک جعبه محافظ برای تراس در نظر گرفته اید ، هیچ نقطه ای از این جعبه نباید بیش از 12 سانتی متر باشد.با توجه به اینکه کودکان نیز به تراس دسترسی دارند و گاهی اوقات تنها در بالکن ، فاصله بین قطعات نباید به گونه ای باشد که بخیه می تواند از حصار عبور کند. استاندارد این قسمت از نرده تراس و بالکن 12 سانتی متر است بنابراین ارتفاع نرده های بالکن باید حداقل 110 سانتی متر باشد توجه داشته باشید که در جعبه محافظ بالکن و تراس فاصله بین قطعات نباید باشد. بیش از 12 سانتی متر

انواع نرده های بالکن و تراس بسته به مواد و مواد اولیه به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

از نظر طراحی و سبک ، نرده راه پله در چند سبک مختلف ساخته می شود که تولید کنندگان نرده برای بالکن و تراس سعی می کنند سبک های مختلف نرده در زمینه خود را به بازار ارائه دهند. نرده های بالکن و تراس ها از نظر طراحی:

  • حصارهای مدرن برای تراس و بالکن
  • حصارهای کلاسیک برای تراس و بالکن
  • حصارهای مجلل برای تراس و بالکن

نرده های فلزی ساده برای تراس و بالکن

بسیاری از شما در ساختمان ها انواع مختلفی از این نوع حصار بالکن را مشاهده کرده اید که با رنگ های مختلف با استفاده از قوطی های پروفیل یا نرده به قیمت ساختمان بالکن یا تراس نصب شده است. با توجه به اینکه تکنولوژی استفاده از مواد اولیه مختلف و جوشکاری آن کمتر از ده سال است که در ایران به کار می رود ، بنابراین اکثر ساختمانها از این نوع نرده بالکن استفاده می کردند.

نرده های فرفورژه برای تراس و بالکن

یکی از قطعاتی که در ساخت درها و سازه های مختلف ساختمان در دهه گذشته استفاده شده است بدون شک آهن فرفورژه است. نرده های تراس و بالکن آهن فرفورژه بدون شک یکی از زیباترین سازه های فلزی است که می توان از آن برای نرده محافظ ساختمان شما استفاده کرد. نرده های فرفورژه بسیار متنوع هستند و در عین حال ، اگر از یک شرکت یا کارخانه تولید نرده های فرفورژه خرید می کنید ، می توانید مطمئن باشید که آنها تمام استانداردهای لازم را برآورده می کنند. نرده های فرفورژه برای بالکن ها و تراس ها معمولاً دارای اشکال پیچیده ای هستند که زیبایی و تجمل خاصی دارند. نرده های بالکن آهنی فرفورژه را می توان در سبک های کلاسیک و لوکس استفاده کرد.

نرده بالکن CNC

بی نظیر نرده های تراس و بالکن جدید ، عالی از همه نظر – این CNC و شمشیربازی لیزری است. نرده ها و بالکن های CNC دارای قابلیت های بسیار بالایی هستند. قابلیت درج آرم یا اشکال مختلف با استفاده از برش لیزری یا CNC یکی از مزایای اصلی این نوع نرده برای بالکن ها و تراس ها است. در عین حال ، با توجه به طرح های موجود برای حفاظت استاندارد بالکن CNC ، تشخیص بین قطعات آسان تر است. یکی دیگر از مزایای مهم نرده ورقه ای و تراس برای ساختمانهایی که بالکن آنها در نمای ساختمان است این است که در داخل بالکن قابل مشاهده نیستند.

حصار مدرن با تراس بالکن

تراس ها و بالکن های مدرن، یکی از بهترین نرده ها برای تراس و بالکن است. در مجموعه ثامن درب با استفاده از ایده ها و طراحی موجود توانستیم طرحی بسیار زیبا به سبک معاصر تولید کنیم. سبک و طراحی تراس ها و بالکن های مدرن به شدت به مواد اولیه وابسته است. امروزه بیشتر خانه ها دارای حیاط یا بالکن ، کوچک و بزرگ هستند. بالکن ها و تراس ها نیز بسیار کوچک هستند و فضای محدودی دارند ، اکثر مردم فکر می کنند این بالکن ها قابل تزئین نیستند. ما انواع مختلفی از نرده ها و تراس های بالکن مدرن را طراحی و تولید کرده ایم که به طراحی و دکوراسیون نما کمک شایانی می کنند و همچنین به فضای ایده آل دسترسی دارند. به سبک نرده های بالکن مدرن ، نرده های بالکن و محافظ تراس کابلی – یکی از انواع نرده های بالکن مدرن. در اصل ، طرح های کابلی که ظاهری بسیار مدرن و جذاب دارند می توانند انتخابی مطمئن و مقرون به صرفه باشند.

نرده های بالکن و محافظ کلاسیک برای تراس

نرده های بالکن کلاسیک باعث ایجاد حس بالکن های قدیمی و نوستالژی قدیمی می شود. انواع مختلف نرده بالکن و نرده های کلاسیک در طرح های مختلف ساخته شده است و در ادامه تصاویری از بهترین نرده های کلاسیک را به شما ارائه می دهیم. از سبک های کلاسیک مدرن استفاده کنید تا ظاهر ساختمان شما بی نظم نشود. انواع مختلف نرده بالکن و نرده های تراس کلاسیک از فلز در طرح چوبی ساخته شده است که از نظر ایمنی و زیبایی بسیار ایمن تر از نرده های چوبی برای تراس است. حصارهای کلاسیک برای بالکن یا تراس بیشتر از زمانی که از سازه های سنتی یا سازه های چوبی استفاده می شود ساخته می شوند. در این روش به جای تیرهای چوبی از ورق های فلزی با ضخامت 3 تا 5 میلی متر استفاده می شود. در صورت نیاز به طرحی خلاقانه و زیبا ، می توانید با طراحان گروه فلز ثامن تماس گرفته و با توجه به نمای ساختمان خود ، حصاری زیبا و مناسب برای تراس درخواست کنید.


دیدگاهتان را بنویسید