درب -آکوردئون سه گل پرچ مخفی دو طرفه ⭐️


درهای آکاردئونی – مناسب ترین گزینه برای افزایش سطح امنیت و ایمنی در ساختمان های آپارتمانی مدرن درب آکاردئون سه گل پرچ مخفی دو خم می کند یکی از رایج ترین نمونه های حفاظت از آکاردئون ، دو خم شدن در بالا و پایین است و البته بند دوبل و ایجاد پرچ مخفی ضریب ایمنی آن را به بالاترین سطح رسانده است.

درب آکاردئون سه گل پرچ مخفی دو طرفه

در مورد درهای سه رنگ دوجداره با آکاردئون چه می دانید؟

پرچ دو نفره سه شکاف با آکاردئون یکی از رایج ترین نمونه های درب و محافظ زیر آکاردئون است. درب -اکوردیون سه الماس با پرچ مخفی دو منحنی نیز شناخته شده است. این درب ، اگرچه ظاهراً ظاهری ساده دارد ، اما در برابر نفوذ سارقان بسیار قوی است. زیرا در طراحی و ساخت آن از سه ردیف پرچ فولادی 30 * 60 استفاده شده است که به آن خاصیت ضد سرقت داده است ، به خصوص که پرچ های اصلی کاملاً مخفی شده اند ، به طوری که حتی سارقان حرفه ای نمی توانند از همه ابزار خود استفاده کنند. و به اهداف خود برسند.

اگرچه در طراحی و ساخت درب های آکاردئونی با انحنای سه گانه با خم های دوگانه از دقت ، استحکام و نفوذ ناپذیری استفاده شده است ، اما افزودن قفل مخفی در درب می تواند امنیت فوق العاده آن را افزایش داده و خاطره ای دلپذیر را برای شما به ارمغان آورد.

مزیت نصب محافظ آکاردئونی دو رنگ با پرچ های مخفی

کمبود فضا در آپارتمان های مدرن همه جنبه های زندگی بشر را تحت الشعاع قرار داده است و موضوع ایمنی و امنیت نیز از این قاعده مستثنی نیست. با توجه به محدودیت فضای موجود در آپارتمان ها ، درها و محافظان باید به گونه ای انتخاب شوند که علاوه بر اطمینان از حداکثر امنیت و ایمنی ، چندان جادار نبوده و البته با طراحی و دکوراسیون ساختمان ترکیب شده باشد.

درب با آکاردئون سه رنگ با دو چین پرچ مخفی مناسب ترین انتخاب است زیرا دو چین در بالا و پایین ، بندهای عمودی به کار رفته در آن ، سه ردیف الماس و البته بندهای دوتایی و ایجاد یک پرچ مخفی روی آن یک عامل می دهد امنیت سطح بالا در حال افزایش است. از طرفی ظاهر آن به گونه ای است که با تنوع رنگی اندک می توان زیبایی آن را افزایش داد و با توجه به دیگر اجزای ساختمان می توان ترکیبی از قدرت و زیبایی را ایجاد کرد.

مشخصات محافظ آکاردئون ، سه گل ، دو پیچ ، پرچ مخفی

اگرچه اولین و مهمترین هدف از نصب در یا آکاردئون ، سه رنگ ، دو پیچ ، پرچ های مخفی – افزایش ایمنی و امنیت درها و پنجره ها ، تراس ها ، پارکینگ ها و مکان هایی از این دست است ، اما موارد بیشمار آنها از سه آکاردئون لوزی به عنوان تقسیم کننده قسمت های مختلف ساختمان یا فروشگاه استفاده می شد. علاوه بر ارائه بازخورد کاربران ، زیبایی ظاهری را نیز به فضای داخلی ساختمان ها بخشیده است.

درب آکاردئونی سه رنگ با دو پرچ مخفی تاشو در فضای باز ، فضایی حدود یک متر و بیست سانتی متر را اشغال می کند و با استفاده از آن ، می توانید تا حد ممکن فضای کمتری را با حداکثر قدرت ، زیبایی و نفوذ ناپذیری در مکان مناسب اشغال کنید مال خودت علاوه بر این ، تنوع طرح ها و رنگ درب ها -آکوردئون ، انتخاب زیبا و متفاوتی را ایجاد کرده است.

پیوند کوتاه: https://onlinehefaz.ir/؟p=2922

پیوند کوتاه: https://cutt.ly/hQ4P877

پیوند کوتاه: https://bit.ly/383ixF9


دیدگاهتان را بنویسید