درب -آکوردیون با دو پرچ مخفی ⭐️


شاید مهمترین فلسفه تولید و کاربرد باشد در -ضبط با دو پرچ مخفی افزایش ضریب ایمنی خانه ها و ساختمانها. اما با وجود استفاده از قوی ترین فلزات و دقت در طراحی این درها ، هنوز چند راه نفوذ وجود دارد که سارقان از آنها استفاده می کنند و به اهداف خود می رسند.

کیفیت پرچ ها ، فاصله بین تسمه ها و تعداد رنگ های استفاده شده در طراحی درب -آکوردیون ، تأثیر بسزایی در ایمنی آنها دارد. درب -اکوردیون دو پرچ مخفی – بهترین انتخاب برای دستیابی به بالاترین امنیت و ایمنی و مناسب ترین قیمت ، زیرا از طرف دیگر ، کاهش تعداد رنگها و بندهای مورد استفاده در طراحی و ساخت درهای دوبل -Rombus ، هزینه ها را کاهش می دهد.

در -ضبط با دو پرچ مخفی

از طرفی استفاده از پرچ های مخفی باعث افزایش استحکام درب می شود و احتمال نفوذ سارقان به داخل حفره و بازکردن پرچ ها را به صفر می رساند.

هزینه درب -مطابق با دو پرچ مخفی

معمولاً در محاسبه هزینه درب و محافظت در برابر اجزای آکاردئونی ارتفاع ، عرض درهای تعیین شده شرکت می کند و قیمت نصب و رنگ به آنها اضافه می شود. اما در مورد یک در با آکاردئون دو پرچ مخفی می توان مطمئن بود که حداکثر پس انداز به دست آمده است.

دارای درهای پرچ دو پنهان است

پرچ معمولاً یکی از اجزای اصلی یک درب بایان است زیرا آکاردئون بر روی پرچ ساخته شده است و پرچ یکی از رایج ترین روش های نفوذ سارقان و بازکردن درب بایان است.

معمولاً وقتی صحبت از یک در با آکاردئون با دو رنگ می شود ، ممکن است برخی تصور کنند که این نوع درب برای آکاردئون به دلیل فاصله بین الماس ها به اندازه کافی ایمن نیست ، اما اینطور نیست. زیرا طراحان و تولید کنندگان حرفه ای درب های آکاردئونی با افزودن کمربند و به اصطلاح کمربند دوگانه پرچ های مخفی ایجاد کرده اند.

بنابراین ، درب -مطابق با دو پرچ مخفی به گونه ای طراحی و ساخته شده است که پرچ ها برای سارقانی که می توانند با ابزارهای مختلف آنها را باز کرده و وارد ساختمان شوند ، غیرقابل دسترسی هستند. بنابراین ، با نصب درب آکاردئونی دو پرچ ، بدون آسیب رساندن به کیفیت ، ایمنی و امنیت ، می توانید هزینه را کاهش داده و ایمنی را افزایش دهید.

ویژگی مخفی محافظ آکاردئونی دو رنگ

پنهان کردن پرچها منجر به استحکام و امنیت بیشتر می شود ، بنابراین می توانید به راحتی از حفاظ آکاردئونی دو پرچ مخفی برای ایجاد حداکثر امنیت در پنجره ها ، تراس ها و حتی در فضای داخلی ساختمان استفاده کنید.

فقط طعم بیشتری را صرف کنید و طرح ها و رنگهای متنوع تری را انتخاب کنید تا از زیبایی عالی لوزی دوتایی ، که توسط پرچ ها ، آکاردئون پرچ شده ، قوی و غیرقابل نفوذ پنهان شده است ، لذت ببرید.

https://onlinehefaz.ir/؟p=3181

https://cutt.ly/EWWb5MD

https://bit.ly/38CW0ze


دیدگاهتان را بنویسید