درب -آکوردیون با چهار پرچ مخفی ⭐️


چهار رنگ درهای پرچ شده مخفی می توان آن را یکی از مطمئن ترین و مطمئن ترین درها -هارمونیک موجود در بازار دانست ، زیرا علاوه بر تعداد زیادی رنگ ، پرچ های اصلی آن کاملاً با بندهای دوگانه پوشانده شده و دور از دسترس سارقان است.

تعداد رنگها یا الماسها – یکی از اجزای مهم در اندازه گیری ضریب ایمنی درب – اکوردیون.

چهار گل با پیچاندن درب سازدهنی مخفی شده است

سطح ایمنی درب آکاردئون چهار پرچ مخفی است

ضریب ایمنی درب به آکاردئون بر اساس چندین جزء اندازه گیری می شود. یکی از مهمترین عوامل ایمنی و کیفیت این درها تعداد رنگ یا الماس استفاده شده در آنها است. بر این اساس ، درب آکاردئون پرچ دار مخفی با چهار رنگ یکی از امن ترین درها برای سازدهنی موجود در بازار است.

چهار ردیف الماس فولادی ، دو بند عمودی که پرچ های اصلی را به طور کامل می پوشاند ، همچنین استحکام استثنایی ، دوام و ایمنی بی نظیر وجود دارد. درب -اکوردیون چهار الماس دارای پرچ های مخفی هستند.

تراکم رنگ و فاصله کم بین تیغه ها تمام شکاف ها را پر می کند و این نوع درها علاوه بر استحکام عالی دارای کمترین نفوذ هستند ، اما از طرف دیگر این تراکم بالا می تواند هزینه طراحی و ساخت یک چهار رنگ را افزایش دهد. درب آکاردئون.

اما در هر صورت یک اصل مهم امنیت این است که امنیت هرگز نباید فدای قیمت آن شود ، بنابراین اگر به دنبال یک عامل امنیتی بزرگ در کنار زیبایی جذاب هستید ، درها و محافظ آکاردئونی با چهار پرچ مخفی بهترین انتخاب هستند.

مهمترین مزایای درب و حفاظت از آکاردئون – چهار الماس با پرچ های مخفی

استفاده از کمربندهای مقاومتی 5 میلی متری ، تراکم زیاد و فاصله کم بین کمربندهای عمودی ، قاب و قاب بسیار محکم ، قابلیت افزودن قفل مخفی و لولا سه قسمتی از مهمترین مزایای دو درب آکاردئونی دو در است.

علاوه بر همه اینها ، در این دربی می توانید طرح های جذاب و سلطنتی را سفارشی ، طراحی و اجرا کنید. البته با نصب حصار آکاردئونی با چهار پرچ مخفی برای پنجره های عریض ، تراس ها و هر مکانی که احتمال سقوط و نفوذ در آن زیاد است ، می توانید حداکثر ایمنی را به ویژه برای افراد مسن و کودکان ایجاد کنید.

به طور کلی ، متخصصان باتجربه در طراحی و ساخت درب ها -اکوردیون ، محافظ و درب -هارمونیک با چهار پرچ مخفی الماس ، مناسب ترین گزینه برای ارتقاء امنیت خانه ها و برج های شلوغ و محل های حساس تجاری و تجاری محسوب می شوند.

معیارهای محاسبه قیمت درب -اکوردیون با چهار پرچ مخفی

ارتفاع ، عرض و نوع طراح مورد استفاده در درهای آکاردئونی نقش مهمی در قیمت آنها دارد. بر این اساس ، هرچه عرض و ارتفاع درب -مطابق چهار پرچ مخفی ، درب سنگین تر و گران تر خواهد بود. علاوه بر این ، اجرای طرح های پیچیده باعث افزایش قیمت می شود.

به دلیل همه این موارد و البته سردرگمی موجود در بازار ، ارائه قیمت ثابت غیرممکن است ، اما به طور کلی هزینه هر متر مربع یک درب برای یک آکاردئون به طور متوسط ​​ششصد هزار تن تا 2 تخمین زده می شود. میلیون به آن اضافه می شود.

طراحان خلاق و متخصصان مجرب در زمینه طراحی و ساخت درب های آکاردئونی در شرکت اینترنتی hefaz آماده تولید انواع درب و حصار از جمله درهای دارای سازدهنی و چهار ویولن الماس با حداکثر ایمنی و زیبایی می باشند و سلیقه عالی شما را ارائه می دهند.

پیوند کوتاه: https://onlinehefaz.ir/؟p=3188

پیوند کوتاه: https://tinyurl.com/5fbe57pw

پیوند کوتاه: https://cutt.ly/5WWmYYf


دیدگاهتان را بنویسید