درهای فلزی ⭐️ هزینه حفاظت از آهن 25 اکتبر 1400⭐️ حفاظت آنلاین


این مقاله مفاهیم استفاده از محافظ ها را مورد بحث قرار می دهد درب های فلزی (درب آهنی) و عوامل م costثر بر هزینه آن.
تأمین امنیت یکی از اساسی ترین نیازهای بشر از دوران باستان تا به امروز است. برای برآوردن این نیاز اساسی همیشه باید بهترین اقدامات انجام شود.

نرده درجه یک برای پله فقط بصورت آنلاین

بر اساس گزارش های پلیس ، سارقان ابتدا به دنبال شناسایی خانه هایی با کمترین سطح امنیت برای یافتن هدف خود بودند. علاوه بر این ، آخرین مانع برای ورود به ساختمان درب ورودی است. به همین دلیل ، باید بیشترین استحکام و دوام را در نظر گرفت.

فرم محاسبه قیمت درب فلزی

سرویس درب فلزی

حمل و بارگیری درب های فلزی برای کلیه مناطق تهران و کرج رایگان است.

جوش درهای فلزی به صورت دو طرفه انجام می شود.

جمع هزار تومان

لیست قیمت درب فلزی کلاس 1 25 اکتبر 1400

یک عدد شرح خدمات و کالا واحد قیمت هر واحد (تومانی)
1 درهای فلزی ساده کیلوگرم 55
2 درب های فلزی فرفورژه کیلوگرم 62
3 درب های فلزی مدرن کیلوگرم 56
4 درب های فلزی CNC کیلوگرم 70
5 درب های فلزی لوکس کیلوگرم 74
لیست قیمت درهای فلزی درجه 1 ، منتشر شده در 16 اکتبر 1400

سکوت هنگام باز و بسته شدن در آکاردئون مزایای این دفاع آنلاین

در گذشته ، درها تنها م componentلفه ای بودند که از ورود افراد ناخواسته به حریم خصوصی ساختمان جلوگیری می کرد. درهای فلزی اولین جزء بینایی هنگام ورود به خانه هستند. در این زمینه توجه به ظاهر آن خالی از لطف نیست. امروزه توجه به زیبایی ساختمان طبیعی است و انتخاب طرح مناسب می تواند تاثیر زیادی در نمای ساختمان داشته باشد.

درهای آهنی را می توان در ساختمان های مختلف از جمله اداری ، تجاری ، مسکونی و غیره استفاده کرد. انتخاب یکی از موارد مهم انتخاب آگاهانه است. شما می توانید از مشاوره رایگان با تماس با مشاوران متخصص ما استفاده کنید.

می توانید از حفاظت شاخ گوزن برای افزایش امنیت ساختمان در کنار خرید درب فلزی استفاده کنید.

درهای آهنی
درب ورودی خانه

لیست قیمت درهای فلزی درجه 2 25 اکتبر 1400

یک عدد شرح خدمات و کالا واحد قیمت هر واحد (تومانی)
1 درهای فلزی ساده کیلوگرم 54
2 درب های فلزی فرفورژه کیلوگرم 60
3 درب های فلزی مدرن کیلوگرم 54
4 درب های فلزی CNC کیلوگرم 64
5 درب های فلزی لوکس کیلوگرم 67
لیست قیمت درهای فلزی درجه 2 ، منتشر شده در 16 اکتبر 1400

ویژگی های درب های آهنی و عواملی که بر هزینه این درب های فلزی تأثیر می گذارد

معمولاً درهای آهنی بسیار مقاوم تر از درهای دیگر مانند چوبی و غیره هستند. به همین دلیل ، این ممکن است گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. با انتخاب این نوع درب ، ما به راحتی به اولین هدف – حفظ حداکثر امنیت – می رسیم.

از دیگر مزایای آن می توان به عمر طولانی آن در مقایسه با درب های چوبی و … اشاره کرد که می توانید با یک پرداخت وجه به مدت طولانی از این درها استفاده کنید. شایان ذکر است که از دیگر ویژگی های نمونه درب فلزی مانند رنگ بالای آن استفاده شود.

بر اساس این ویژگی ، می توانید رنگ مناسب را متناسب با نمای ساختمان خود سفارش دهید. همچنین ، علیرغم رنگ پودری الکترواستاتیک (بعداً مفصل تر توضیح خواهیم داد) ، نگران زنگ زدگی درها در اتاقهایی با رطوبت بالا نباشید.

انتخاب درب مناسب باید با آگاهی کامل انجام شود ، بهتر است قبل از هر اقدامی تمام تحقیقات را با دقت انجام دهید. در زیر ما در مورد انواع درب ها و قیمت آنها صحبت کردیم و می توانید برای راهنمایی دقیق تر از متخصصان ما مشاوره بگیرید. لطفا به ما بپیوندید.

درب ورودی ویلا
درب ورودی خانه

انواع درب های فلزی و قیمت آنها

در صنعت اینترنت برای ساخت انواع درها با استفاده از حفاظت در برابر مواد با کیفیت. بیشتر پروفیل های مورد استفاده پروفیل هایی با سطح مقطع 60 * 40 میلی متر است. پرکاربردترین انواع درهای آهنی به دسته های زیر تقسیم می شوند:
1) درهای فلزی مدرن
2) درهای فلزی جعلی
3) درب های فلزی CNC

درهای فلزی مدرن: اگر از طرفداران سبک معماری مینیمالیستی هستید ، این درب برای شما مناسب است. این درهای آهنی بسیار زیبا هستند و در عین حال جلب توجه می کنند. و طراحان مجرب در مجموعه حفاظت آنلاین همه ویژگی های زیبایی را در نظر گرفته اند ، از جمله تناسب در طراحی. جدا از اینکه این درها زیبا هستند ، به اندازه کافی ساده هستند تا امنیت را ایجاد کنند.

درهای آهنی فرفورژه: درهای فرفورژه – برعکس درهای مدرن. این درها با جزئیات زیادی طراحی شده اند و طرفداران زیادی دارند. یکی از عوامل موثر در قیمت این درها تعداد گل های فرفورژه است. به طور طبیعی ، چنین درهایی به دلیل وزن بیشتر و طراحی پیچیده تر گران تر هستند. بیشتر آنها در ساختمانهای مسکونی استفاده می شوند.

درب های CNC: با درب های CNC می توانید پیچیده ترین درها را طراحی و تولید کنید. در این مدل جزئیات لازم بر روی ورق با ChPU بریده می شود. و در این دسته از درها می توانید درهایی با مدلهای بیشتر ایجاد کنید. شما می توانید طرح دلخواه خود را انتخاب کنید تا ما بتوانیم دقیقاً همان درب را برای شما تولید کنیم.

درب های فلزی پارکینگ
دربهای فلزی پارکینگ

لیست قیمت درهای فلزی درجه 3 25 اکتبر 1400

یک عدد شرح خدمات و کالا واحد قیمت هر واحد (تومانی)
1 درهای فلزی ساده کیلوگرم 46
2 درب های فلزی فرفورژه کیلوگرم 52
3 درب های فلزی مدرن کیلوگرم 46
4 درب های فلزی CNC کیلوگرم 58
5 درب های فلزی لوکس کیلوگرم 60
لیست قیمت درهای فلزی درجه 3 ، منتشر شده در 16 اکتبر 1400

جوشکاری

اتصال دو قسمت فلزی یا غیر فلزی با یک ماده رابط یا گرم کردن دو قسمت بدون مواد رابط ، جوش نامیده می شود. حداکثر تعداد نقاط جوش در اتصال دو قسمت بین خود – چهار. برای دستیابی به حداقل قدرت مورد نیاز ، هر نقطه اتصال باید باشد درب های فلزی از دو طرف جوش داده شده است. در بازار به این روش اتصال دو طرفه جوش داده می شود.

تعدادی از صنایع نامنظم که جوش دو طرفه نامیده می شوند ، قطعات را فقط در یک جهت به هم متصل می کنند. این جوشهای یک طرفه بی کیفیت مقاومت کافی ندارند و قسمت مورد نظر را بد می کنند. علاوه بر استفاده از بهترین ابزارها و تکنیک ها ، استفاده از بهترین متخصصان نیز ضروری است.

متداول ترین و بهترین روش های جوشکاری جوش CO2 و جوشکاری الکترود است. جوشکاری الکترود چند مرحله ای کمتر از روش جوشکاری CO2 است. جوش های تولید شده توسط آنها بسیار ظریف هستند. علاوه بر این ، تعداد جوش های ایجاد شده توسط این روش جوشکاری فراوان است.

در مقایسه با روش جوشکاری الکترود ، مدل CO2 جوش داده شده تقریباً جوش تولید نمی کند. علاوه بر این ، این روش بهترین جوش ها را از نظر نرمی و سختی ایجاد می کند.
برای دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان با ما همراه باشید.

درب ورودی خانه
درب ورودی خانه

رنگ آمیزی

پس از جوشکاری ، تمام قطعات حصار باید از نقص و ناخالصی ها تمیز شوند. اما اکثر گروه های تولید کننده آن را پس از مرحله جوشکاری با تمام آلودگی روی قطعه به بخش نقاشی می فرستند. احتمال آسیب به رنگ در اثر لایه برداری قسمت آن با جوش و ناخالصی افزایش می یابد. در این حالت ، خطر آسیب دیدن قطعه در مدت کوتاهی در اثر زنگ زدگی افزایش می یابد.
بنابراین قطعه ارزش خود را از دست می دهد و نیاز به تعویض دارد. پودر الکترواستاتیک و رنگهای روغنی دو روش رایج رنگ آمیزی هستند.

رنگ کوره ای یا الکترواستاتیک از رنگ روغنی پایدارتر است و به دلیل قیمت مناسب ، بهترین گزینه است. کیفیت و دوام رنگ پودری الکترواستاتیک یا کوره چند مرحله ای بیشتر از رنگ روغن است. متأسفانه برخی از گروه های تولیدی قطعات خود را با رنگ روغن رنگ آمیزی می کنند و تحت نام محصول با رنگ فر به مشتری می فروشند. یک روش منحصر به فرد نقاشی با رنگ پودری الکترواستاتیک ، تمام سطوح قطعه را پوشش می دهد.

ما سطح حصار را با استفاده از یک وسیله مخصوص با رنگ کاملاً می پوشانیم. و با کمک برق رنگ پودر کاملاً روی سطح قرار دارد درب های فلزی جذب می کند. در آخرین مرحله ، درب را به مدت 15 دقیقه در فر قرار می دهیم. و سپس در فضای باز قرار داده می شود. با توجه به پایداری بالای این روش رنگ آمیزی ، یکی از بهترین روش های رنگ آمیزی محسوب می شود. جهت اطلاع از قیمت و نکات تماس بگیرید.

صنعت حفاظت آنلاین است

گروه صنعتی حافظ آنلاین در سال 1399 با مناسب ترین دستگاه ها و مدرن ترین سیستم ها فعالیت خود را آغاز کرد. محصولات این گروه تولیدی شامل درب های فلزی، حفاظت از پنجره ها و بالکن ها ، درهای فلزی ، نرده های پله ، حفاظت از شاخ گوزن و درهای آکاردئونی. از جدیدترین فناوریها و روشهای جدید در تولید استفاده می شود. در این تولید از بهترین و مجرب ترین افراد برای تولید محصولات با کیفیت استفاده می شود.

تیم تولیدکنندگان در اینترنت دارای محافظانی با قابلیت ساخت 4500 متر حفاظ مختلف در ماه هستند. از دیگر ویژگی های این گروه صنعتی امکان ارسال به تمام نقاط کشور است. ما تلاش می کنیم تا با کار شبانه روزی بهترین نیازهای شما را ارائه دهیم.

در صنعت فلزات ، حفاظت آنلاین اولین هدف از ایجاد ایمنی ، زیبایی و قیمت مناسب برای شما دوستان عزیز است. در مدت زمان کوتاهی مفتخریم که توانسته ایم با اجرای پروژه های بزرگ در تعداد زیاد در این زمینه نیازهای شما را برآورده کنیم. امیدواریم این مقاله به شما در انتخاب درب مورد نیاز کمک کرده باشد. برای مشاوره دقیق تر و تخصصی تر می توانید با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

چگونه می توان در فلزی را جوش داد؟

همه جوشها جوشهای CO2 دو طرفه هستند.

هزینه درب فلزی بر چه اساسی محاسبه می شود؟

بر اساس طراحی انتخاب شده توسط مشتری ، وزن و ابعاد درب فلزی.

چگونه می توانیم درب فلزی را به صورت آنلاین سفارش دهیم؟

کافی است با شماره 02128422153 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

درهای فلزی در چه طرح هایی ساخته می شوند؟

جعلی ، مدرن ، CNC و لوکس.


دیدگاهتان را بنویسید