قیمت محافظ پنجره از 25 اکتبر 1400 مشاوره رایگان | حفاظت از اینترنت


در این مقاله می خواهیم از جلوه ها استفاده کنیم نرده های پنجره (حصار پنجره) و تعیین عوامل م theثر بر قیمت این نوع حصار. تصور کنید که می خواهید شهر خود را بعد از مدت ها ترک کنید تا به آرامش برسید و با خانواده خود سفر کنید. شما همه درها را می بندید و تا آنجا که ممکن است اقدامات احتیاطی را انجام دهید.

افزایش 300 درصدی امنیت با درب آکاردئون را نصب کنید.

پس از سفر به خانه بازگردید و خواهید دید که همه چیز به هم ریخته است و همه اشیاء گرانبها از بین رفته اند ، حتی اگر قفل درها شکسته یا باز نشده باشد. پس از بررسی متوجه می شوید که سارقان راه های دیگری برای ورود پیدا کرده اند ، مانند پنجره ها و .. برای محافظت از خانه ، باید از محافظ های مختلفی مانند نرده پنجره ، درهای آکاردئونی و شاخ گوزن و … استفاده کنید.

شکل محاسبه قیمت حفاظت از پنجره ها

خدمات / خدمات محافظ پنجره

ارسال و بارگیری سپر پنجره برای کلیه مناطق تهران و کرج رایگان است.

جوش پنجره ها به دو صورت انجام می شود.

جمع هزار تومان

لیست قیمت محافظ پنجره درجه یک در 25 اکتبر 1400

یک عدد شرح خدمات و کالا واحد قیمت هر واحد (تومانی)
1 محافظت از پنجره ساده کیلوگرم 55
2 حفاظ پنجره آهنی فرفورژه کیلوگرم 60
3 محافظ پنجره مدرن کیلوگرم 54
4 محافظ پنجره CNC کیلوگرم 66
5 محافظ پنجره لوکس کیلوگرم 72
لیست قیمت محافظ پنجره درجه یک در 8 سپتامبر 1400 به روز شد

حفاظت از اینترنت: بهترین تولید کننده نرده های راه پله سال

تأمین امنیت خانه و خانواده مسئله بسیار مهمی است که به هیچ وجه نمی توان از آن غافل شد. گاهی اوقات زیان های مالی ممکن است تنها نتیجه سهل انگاری در امنیت نباشد. بنابراین ، بهتر است همه جوانب را به خوبی وزن کنید.

گفته می شود سارقان ابتدا خانه های خالی را شناسایی کرده و سپس به موانع مورد استفاده صاحبان خانه نگاه می کنند.

در بیشتر موارد ، سارقان با کمترین تلاش وارد خانه می شوند و اقدام به سرقت می کنند. هرچه موانع بیشتر و بیشتر عملی شوند ، احتمال انتخاب این خانه برای سرقت کمتر است.

محافظ بالکن
محافظ پنجره را نصب کنید

به طور کلی می توانید با صرف هزینه کمتر از هزینه های غیر ضروری اجتناب کنید. در طبقات همکف ساختمان ، نفوذ ناخواسته افراد از طریق پنجره به راحتی امکان پذیر است.

بنابراین ، برای ایجاد امنیت باید این نقص امنیتی را در نظر گرفت. به کاوش در حصار ادامه دهید نرده های پنجره و ما به عواملی که بر هزینه آن تأثیر می گذارد توجه می کنیم.

لیست قیمت پنجره های درجه دو در لیست قیمت پنجره های درجه یک 16 اکتبر 1400

یک عدد شرح خدمات و کالا واحد قیمت هر واحد (تومانی)
1 محافظت از پنجره ساده کیلوگرم 52
2 محافظ پنجره آهنی فرفورژه کیلوگرم 58
3 محافظ پنجره مدرن کیلوگرم 50
4 محافظ پنجره CNC کیلوگرم 64
5 محافظ پنجره لوکس کیلوگرم 70
لیست قیمت حفاظت از پنجره های درجه دو در 8 اکتبر 1400 به روز شد

نرده های پنجره و قیمت این محافظ ها را بررسی کنید

نرده ها و پنجره ها
محافظ پنجره را نصب کنید

نرده های پنجره در مقایسه با سایر محافظ های موجود در بازار قیمت مناسبی دارند.
با توجه به قیمت مناسب ، وی از این نرده های محافظ برای همه ساختمان های مختلف استفاده کرد.
همچنین می تواند به راحتی برای انواع مختلف دیوارها در کوتاه ترین زمان استفاده شود.

اگر نمای ساختمان به پایان نرسیده باشد ، می توان آن را به سیم پیچ وصل کرد تا حصار پنجره نصب شود.
اما وقتی نما ساخته شد و ساختمان آماده شد ، می توانیم مشاوره تخصصی رایگان در مورد نحوه نصب ارائه دهیم.

استفاده از حفاظ پنجره علاوه بر اطمینان از ایمنی بیرون ساختمان در طبقات پایین ، خطر سقوط از طبقات بالا را کاهش می دهد. همچنین ، با طراحی جدید در حفاظت آنلاین ، از این نرده های پنجره می توان به عنوان یک عنصر نمای عالی استفاده کرد.

در گذشته ، نرده های پنجره از میله های عمودی تشکیل شده بود که نما را یکنواخت می کرد. علاوه بر این ، با طراحی یکسان تمام محافظان ساختمانهای اطراف ، این امر باعث تکرار عنصر ثابت در شکل شهری شد. هدف اصلی حفاظت از پنجره – برای اطمینان از ایمنی ساختمانها برای اهداف مختلف ، اما از عوامل زیبایی و قیمت مناسب غافل نشوید.

پنجره ها – یکی از مهمترین عوامل مکرر نما است. و به همین دلیل نگهبانانی که بر روی آنها قرار دارند ، تأثیر زیادی بر نمای ساختمان و نمای شهر دارند. در صنعت حفاظت آنلاین با تکنیک ها و طرح های جدید و زیبا ما همیشه سعی می کنیم حفاظتی با کیفیت ایجاد کنیم.

در ادامه انواع نرده های پنجره و عوامل م affectثر بر هزینه آن را در نظر خواهیم گرفت. با ما بمان.

انواع نرده پنجره و قیمت

مدل حفاظ پنجره دو جداره
محافظ پنجره را نصب کنید

هر یک از این محافظ ها ویژگی ها و مزایای متفاوتی مانند قدرت ، ارزش و زیبایی منحصر به فرد دارند.

یکی از عوامل تأثیرگذار در هزینه نرده ها ، طراحی محافظ ، میزان استفاده از فلز و ماهیت آن ، وزن و رنگ آن است. مدل های نرده پنجره شامل مدرن ، فرفورژه ، CNC و لوکس است.

محافظ پنجره مدرن: به دلیل قیمت مناسب و طراحی خاص ، یکی از پرطرفدارترین پنجره ها است که مشتریان زیادی دارد. معمولاً این مدل نرده ها از پروفیل هایی با اندازه های مختلف با آرایش افقی و عمودی ساخته می شوند. در عین حال با ترکیب هر سلیقه ای می توان به طراحی زیبا و مینیمالیستی دست یافت.

محافظ پنجره مدرن به دلیل طراحی ساده ، یکی از ارزان ترین وسایل حفاظتی است. این آج علاوه بر طراحی ساده و زمان کمتر برای تولید و مصرف مواد اولیه کمتر از سایر مدلها ، گزینه مناسبی است.

در این نوع حفاظت به جای پیچ و مهره از جوشکاری استفاده می شود. این امر کار را برای سارقان سخت می کند زیرا نمی توانند پیچ ​​ها را باز کرده یا خم کنند. یکی از نکات مهم این طرح فاصله بین نرده های آن است.

این فاصله ها باید به گونه ای باشد که هیچکس نتواند بر آن غلبه کند. طبق قانون شهرداری ، فاصله بین نرده ها بهتر است 10 سانتی متر در نظر گرفته شود.
مدلهای دیگر محافظ پنجره می تواند باشد حفاظت از آهن فرفورژه اشاره شده. این نوع شمشیربازی تنوع زیادی دارد

یک طرح است همچنین از ایمنی و دوام خوبی برخوردار است. یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه این گارد تعداد گل های فرفورژه استفاده شده در آن است.
برای دریافت مشاوره رایگان و لیست قیمت و همچنین محافظت از نمونه کارها به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید.

نقاشی در نرده های پنجره و عوامل موثر بر قیمت محافظ ها

محافظ پنجره را نصب کنید
محافظ پنجره را نصب کنید

معمولاً پس از جوشکاری محافظ ، لازم است ابزارهای مخصوص را با دقت بشویید و همه ناخالصی ها را حذف کنید. با این حال ، اکثر تولید کنندگان بلافاصله پس از جوشکاری قطعات را برای نقاشی ارسال می کنند.

در این مورد ، جوش های بعدی را می توان به همراه رنگ برای محافظت از پنجره ها برداشت. در این حالت ، سطح فلزی نرده ها محافظت نشده باقی می ماند و از رطوبت زنگ می زند. که منجر به از دست دادن مقاومت در برابر محافظت از پنجره ها می شود و همچنین تأثیر نامطلوبی در نما ایجاد می کند.

معمولاً در رنگ آمیزی قطعات فلزی از دو روش استفاده می شود. رنگ روغن و پودر رنگ الکترواستاتیک ، پودر رنگ الکترواستاتیک یا رنگ کوره بسیار بهتر و با دوام تر از رنگ روغن هستند. به طور کلی ، با وجود قیمت ، رنگ پودری گزینه مناسب تری است.

در رنگ آمیزی روغن دقت و مقاومت رنگ کمتر از ضریب رنگ آمیزی الکترواستاتیک است. برخی از صنایع سودآور قطعات خود را با رنگ روغن رنگ آمیزی می کنند و در فر قرار می دهند و به جای محافظت از رنگ فر ، آن را به مشتری می فروشند.

یکی از ویژگی های عالی رنگ فر این است که تمام قسمت های قطعه را با رنگ می پوشاند. در روش پوشش پودری الکترواستاتیک ، کل سطح محافظ را با دستگاه پوشش پودری اسپری می کنیم. سپس با استفاده از برق رنگ پودر به طور مساوی در کل سطح محافظ پنجره جذب می شود.

در نهایت قطعات مورد نظر به مدت 15 دقیقه به فر ارسال می شوند. این روش به دلیل گنجاندن همه سطوح نرده ها با رنگ و مقاومت بالای آن ، یکی از مناسب ترین گزینه های نقاشی است. جهت مشاوره و اطلاع از قیمت های کنونی تماس بگیرید.

لیست قیمت محافظ پنجره درجه سه در 25 اکتبر 1400

یک عدد شرح خدمات و کالا واحد قیمت هر واحد (تومانی)
1 محافظت از پنجره ساده کیلوگرم 44
2 محافظ پنجره آهنی فرفورژه کیلوگرم 50
3 محافظ پنجره مدرن کیلوگرم 44
4 محافظ پنجره CNC کیلوگرم 52
5 محافظ پنجره لوکس کیلوگرم 55
لیست قیمت پنجره های درجه سوم در 25 اکتبر 1400 به روز شد

صنعت حفاظت از فلزات آنلاین

در صنعت امنیت آنلاین ، ما یکی از بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان هستیم و بیش از 50،000 متر گاردریل در سال تولید می کنیم. علاوه بر تولید انبوه ، ما این توانایی را داریم که محصولات متنوعی را به سایر شهرهای دور و نزدیک ارسال کنیم. یکی از اهداف اصلی ما برآوردن خواسته ها و نیازهای شما است. و ما همیشه به دنبال حداکثر امنیت برای شما هستیم.

در این گروه صنعتی فلزات زیبایی ، ایمنی و قیمت در همه محصولات ، از جمله در محافظ پنجره ، بهترین در نظر گرفته می شود. در گروه تولیدی خود ، ما در تولید انواع مختلف حصار ساختمانی ، با اجرای تعداد زیادی از پروژه های بزرگ ، به موقعیت متناظر دست یافته ایم. برای دریافت نمونه کارها و همچنین مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین محافظ برای پنجره چیست؟

طرح های حفاظتی پنجره های مدرن و فرفورژه از نظر امنیت تفاوتی ندارند. انتخاب بهترین آج کاملاً به سلیقه و پروژه شما بستگی دارد.

آیا به شهرها هم ارسال می کنید؟

بله ، حفاظت در اینترنت قابل ارائه و ارسال به دیگر نقاط کشور است.

زمان تحویل از ابتدای طراحی پنجره امنیتی چقدر است؟

برای پروژه هایی با منطقه معمولی ، 5 تا 7 روز کاری پس از امضای قرارداد. برای پروژه های بزرگ و خاص نسبت زمان افزایش می یابد.

مشاوره رایگان خرید پنجره چیست؟

برای کارفرمایان در تهران و کرج ، ویزیت ها و مشاوره های فنی رایگان ارسال می شود و برای سایر شهرها – مطابق میزان حفاظت مورد نیاز. با شماره 02128422153 تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید