نرده های بالکن قیمت لیست قیمت 25 اکتبر 1400 ⭐️ حفاظت آنلاین


نرده های بالکن (نرده های بالکن) تولید شده توسط حفاظت آنلاین داشتن سالها تجربه در زمینه تولید محصولات حفاظتی ساختمان ، علاوه بر توجه به کیفیت و کارایی ، توجه به زیبایی محصولات و ظاهر آنها و همچنین سلیقه مشتریان ، از کیفیت نسبتاً بالایی برخوردار است.

فرم محاسبه قیمت نرده بالکن

خدمات نرده بالکن / خدمات اضافی

حمل و بارگیری نرده های بالکن برای کلیه مناطق تهران و کرج رایگان است.

جوشکاری نرده های بالکن به دو صورت انجام می شود.

جمع هزار تومان

ضبط درب با بهترین کیفیت و کمترین قیمت فقط هنگام محافظت آنلاین

نرده های تراس – یکی از عناصر ضروری خانه ، که باید در بالکن قرار گیرد. محافظ بالکن ، نصب شده در بالکن ، فضای خسته کننده بالکن را از بین می برد و احساس امنیت و امنیت در خانه ایجاد می کند و از آنجا که همه انسان ها در زندگی خود به احساس امنیت و احساس زندگی احتیاج دارند ، این نرده ها بسیار مهم.

لیست قیمت نرده های بالکن درجه یک در 25 اکتبر 1400

یک عدد شرح خدمات و کالا واحد قیمت هر واحد (تومانی)
1 نرده های ساده برای بالکن کیلوگرم 54
2 نرده های بالکن آهنی فرفورژه کیلوگرم 60
3 نرده های مدرن برای بالکن کیلوگرم 55
4 نرده بالکن CNC کیلوگرم 65
5 نرده های مجلل برای بالکن کیلوگرم 70
لیست قیمت نرده های بالکن درجه یک در 25 اکتبر 1400 به روز شد

ویژگی های نرده پله: مواد با کیفیت، جوش CO2 ، رنگ الکترواستاتیک و … ادامه در صفحه زیر

محافظ بالکن
محافظ بالکن

در این مقاله می خواهیم حفاظت از بالکن را به عنوان عاملی که باعث افزایش امنیت آپارتمان می شود ، ارائه دهیم.

لیست قیمت نرده های بالکن درجه دو در 25 اکتبر 1400

یک عدد شرح خدمات و کالا واحد قیمت هر واحد (تومانی)
1 نرده های ساده برای بالکن کیلوگرم 52
2 نرده های بالکن آهنی فرفورژه کیلوگرم 58
3 نرده های مدرن برای بالکن کیلوگرم 51
4 نرده بالکن CNC کیلوگرم 60
5 نرده های مجلل برای بالکن کیلوگرم 65
لیست قیمت نرده های بالکن درجه دو در 25 اکتبر 1400 به روز شد

نرده های بالکن و نقش موثر آنها

نرده های بالکن نقش بسزایی در نمای ساختمان دارند و می توانند تاثیر بسزایی روی مخاطب داشته باشند. حفاظت از بالکن علاوه بر ظاهر و زیبایی آن و همچنین تاثیری که بر ساختمان و مخاطب می گذارد ، نقش مهم دیگری نیز دارد. نقش مهم نرده های بالکن برای ساختمان ایمنی آن است. نقش حفاظت از بالکن بسیار مهم و قابل توجه است. زیرا عملکرد و کاربردی در جهت نجات جان ساکنان دارد.

حفاظت شاخ گوزنی تکمیل کننده نرده بالکن است

برای افزایش امنیت ساختمان ، علاوه بر خرید نرده بالکن ، می توانید از حفاظ گوزن نیز استفاده کنید.

اگر به دنبال خانه ای برای زندگی هستید و قرار است خانه ای را ببینید ، احتمالاً گزینه های زیادی را برای انتخاب خانه برای انتخاب مکانی مناسب با سلیقه و علایق خود در نظر گرفته اید. می دانید ، من فکر می کنم اگر خانه ای با سلیقه ما مغایرت داشته باشد و با آنچه ما از خانه خود انتظار داریم مغایرت داشته باشد ، آن خانه برای ما در خانه معنای واقعی نخواهد داشت و این فقط یک کلمه تحت اللفظی است و فقط این مکان برای زندگی و برای زندگی کسب درآمد کنید

برای من ، یکی از اولویت های اول هنگام انتخاب خانه بعد از آن ، بالکن خانه است. به ویژه در زندگی آپارتمانی این روزها که پاکیزگی و لذت را از حیاط و حرکت رو به جلو را از ما گرفته و ناگهان. تصور کنید که در یک آپارتمان بدون بالکن زندگی می کنید ، آزادی هوا را به راحتی و مستقیم از پنجره تنفس نمی کنید و آن را به ریه ها می دهید. حتی با تصور چنین لحظه ای در ذهنم ، احساس سردرگمی می کنم و در پشت میله های زندان به دام می افتم. بنابراین ، به نظر من ، خانه ای که مکان مناسبی در بالکن ندارد ، فایده ای ندارد.

بالکن ها می توانند به همان اندازه ترسناک و بی روح باشند که محیط خانه را دلپذیر کرده و لطف و پاکیزگی دلپذیری به آن ببخشند. شما احتمالاً به خود می گویید که این مزخرف است و چگونه فضایی که در مقالات فوق بسیار تعریف شده است جنبه منفی دارد و می تواند فضا را به محیطی ناراحت کننده و خسته کننده تبدیل کند؟! باید چنین بگویم ؛ یک بالکن بدون امنیت ، هر چقدر هم جذاب ، اما دلپذیر باشد ، ممکن است سطحی متفاوت و ناخوشایند برای ما داشته باشد.

حصار بالکن چیست؟

بالکن ها طوری طراحی شده اند که جای خالی ناشی از کمبود فضای باز در آپارتمان ها را پر کنند. همه آنها در بالای زمین قرار دارند ، بنابراین خطر سقوط در همه چیز وجود دارد.

بنابراین ، برای جلوگیری از خطر نیاز به موانع است. نرده های بالکن به بخشی جدایی ناپذیر از ساختن بالکن برای حل این مشکل تبدیل شده است.

محافظ بالکن مدرن
محافظ بالکن مدرن

استانداردها

یکی از مهمترین عوامل در ساخت حفاظ بالکن رعایت اصول و استانداردهای ایمنی است. در حفاظت آنلاین، متخصصان ابتدا محصول را بر اساس اصول و استانداردهای ایمنی توسعه داده و سپس قطعات را تولید و نصب می کنند.

به عنوان مثال یکی از استانداردها در نرده های بالکن فاصله بین نرده ها است. اگر فاصله ها زیاد باشد ، کودکان در خطر افتادن بین آنها هستند. یا اگر ارتفاع نگهبان کم است ، برای کودکان خطرناک است.

زیبا و تزئینی

در کنار رعایت اصول ایمنی ، می توانید به زیبایی محصولات نیز توجه کنید. حفاظ بالکن به گونه ای ساخته شده است که زیبایی نمای بیرونی و داخلی ساختمان را تضمین می کند.

عوامل موثر بر هزینه نرده های بالکن

روشهای مختلف تولید

روش ساخت همه محصولات متفاوت است. به طور طبیعی ، ساخت نرده های بالکن چدنی بسیار ساده تر از مدل CNC است. دستگاه های CNC با ظرافت بیشتری کار می کنند و این مدل را می توان زیباترین مدل محافظ بالکن دانست. سایر مدلهای محافظ بالکن نیز شامل مدلهای مدرن و لوکس هستند.

محافظ بالکن CNC
محافظ بالکن CNC

طول ، عرض و ارتفاع

با ایجاد فیلترهای مختلف ، می توانید به راحتی محافظ و نرده مناسب برای بالکن را پیدا کنید. این عوامل بر قیمت محافظ ها تأثیر می گذارد. هرچه بالکن شما بزرگتر باشد ، محافظ باید بلندتر و بالاتر باشد.

پوشش قطعات فلزی مقرون به صرفه استبه

موادی مانند رنگ ، فولاد ضد زنگ و … برای پوشش قطعات فلزی نرده بالکن استفاده می شود – این با کیفیت ترین تولید مناسب برای پوشش قطعات فولادی است. با گذشت زمان ، حتی در مکان های مرطوب مانند شمال و جنوب کشور ، آنها به هیچ وجه پوسیده نمی شوند. آنها شاخه های زنگ زده ایجاد نمی کنند و در معرض خوردگی نیستند.

محافظ بالکن مجلل
محافظ بالکن مجلل

پوشش رنگ روی سطح حفاظتی زبری ایجاد نمی کند و مقادیر کم یا زیاد ندارد. زیرا بهترین رنگها برای روکش و ماشین آلات در این مورد استفاده می شود. نرده های بالکن از رنگ های الکترواستاتیک پودری استفاده می کنند. در صنعت فلزکاری ، این نوع رنگها بهترین هستند. از آنجا که آنها با القای الکتریکی به سطح فلزات می چسبند و در عین حال نازک هستند ، در برابر عوامل مخرب فیزیکی و شیمیایی بسیار مقاوم هستند.

تکنیک نرده های بالکن

برخی از این نرده های بالکن دارای طرح هایی هستند که با وجود استحکام بالا ، سبک تر طراحی شده اند و از فولاد کمتری برای کارآیی بیشتر استفاده می کنند. سهولت حمل و نقل و نصب محافظ ، صرفه جویی در مصرف مواد اولیه ، کاهش هزینه های تولید باعث کاهش قیمت برای مصرف کنندگان می شود.

عوامل مشترک

محافظ بالکن آهنی فرفورژه
محافظ بالکن آهنی فرفورژه

به طور کلی ، قیمت انواع محافظ بالکن تحت تأثیر عوامل زیادی است ، اما عوامل فیزیکی م theثر بر قیمت ممکن است شامل اندازه ، مواد اولیه ، روش تولید ، رنگ و روکش و روش پوشش آنها ، نوع حفاظت ساده یا پیچیده و زمان بیشتری را برای توسعه قطعات پیچیده اشغال می کند ، چه ابعاد نرده بالکن ، که شامل طول ، عرض و ارتفاع ، وزن آنها و میزان مواد اولیه مورد استفاده برای هر کدام و پیچیدگی ساخت هر کدام است.

لیست قیمت محافظ بالکن درجه سه در 25 اکتبر 1400

یک عدد شرح خدمات و کالا واحد قیمت هر واحد (تومانی)
1 محافظ بالکن ساده کیلوگرم 45
2 محافظ بالکن آهنی فرفورژه کیلوگرم 50
3 محافظ بالکن مدرن کیلوگرم 45
4 محافظ بالکن CNC کیلوگرم 55
5 محافظ بالکن مجلل کیلوگرم 60
لیست قیمت محافظ بالکن درجه سوم در 25 اکتبر 1400 به روز شد

سوالات متداول

نرده بالکن چند مدل دارد؟

4 مدل ، مدرن ، فرفورژه ، CNC ، لوکس

بهترین مدل نرده بالکن چیست؟

حفاظتی که امنیت و زیبایی را با هم ترکیب می کند.

آیا نرده های بالکن را نیز به شهر می فرستید؟

بله ، حفاظت آنلاین می تواند حفاظت را به تمام نقاط کشور ارسال کند.

شرایط بازدید از مکان چیست؟

همه بازدیدهای تهران و کرج رایگان است.


دیدگاهتان را بنویسید