پله های گرد لیست قیمت پله های گرد

مرحله گرد است

بدون شک یکی از دلایل استفاده از راه پله گرد زیبایی و تاثیر غیرمعمول آن بر فضای داخلی ساختمان است. در گذشته از پله های گرد در ساختمانهای لوکس استفاده می شده است. امروزه ساخت پله های گرد برای ساختمان های دو طبقه و خالی به دلیل تاثیر فوق العاده ای که روی فضای داخلی دارد بسیار حائز اهمیت است. انواع مختلف نرده راه پله از ثامن درب و پله های گرد طراحی و ساخته می شوند. در این قسمت به بررسی انواع پله های گرد به ویژه محصولات ثامن می پردازیم.

مرحله گرد است

نرده های راه پله فرفورژه

انواع پله های گرد

راه پله های گرد یا مارپیچ در قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود. پله های گرد بیرون ساختمان ، پله های اضطراری ، پله های گرد حیاط ، پله های گرد در فروشگاه ها و…. اینها انواع پله های پله ای هستند. ما به راه پله گرد یا پله پیچ در پیچ داخل ساختمان بیشتر توجه خواهیم کرد. پله گرد فلزی پله گرد چوبی پله های گرد سنگی در بین انواع پله های گرد ، پله های گرد فلزی و پله های گرد چوبی جذابیت بیشتری دارند. پله های فلزی گرد در سبک های مختلف طراحی و ساخته شده اند. انواع پله های گرد فلزی بسته به سبک به 4 دسته اصلی تقسیم می شوند. پله های فلزی گرد مدرن پله های گرد فلزی لوکس پله های فلزی کلاسیک گرد پله های فلزی ساده گرد

پله های گرد مدرن

پله های گرد مدرن در مجتمع ثامن با استفاده از برش لیزری و CNC ساخته می شوند. پله های گرد مدرن یا همان پله های گرد کم ارتفاع با نرده پله با بالاترین کیفیت و با استفاده از طرح CNC طراحی و اجرا می شوند. هیچ محدودیتی در ساخت پله برقی به دلیل مزایای طراحی و شکل استفاده از دستگاه های CNC در ساخت پله برقی مدرن وجود ندارد. پله های گرد مجلل پله های لوکس معمولاً در ویلاها و دوبلکس استفاده می شود. ترکیبی از قطعات جعلی با ستون های آلومینیومی بسیار زیبا ، یک راه پله گرد جدید محسوب می شود. زیبایی خیره کننده قطعات فرفورژه دست ساز و ماشینی ، نرده های پله های فرفورژه را به بهترین و مقاوم ترین نرده های فلزی برای پله ها تبدیل کرده است. قابلیت استفاده از قطعات موج دار و زیبا در راه پله گرد ، در یک نگاه چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. رنگهای زیبا همراه با زمینه مشکی ، پتینه و برگ طلا این زیبایی را دو چندان کرده است. پله های گرد ثامن جدیدترین و مدرن ترین نرده های پله های گرد را طراحی و اجرا کرده است. مفتخریم که علاوه بر طرح های موجود نرده های پله گرد ، ما تمام طرح های ارائه شده توسط مهندسین و معماران عزیز را با جزئیات و جزئیات اجرا می کنیم. پله های فلزی ساده گرد در برخی از قسمتهای ساختمان لازم است از پله های گرد با قوطی استفاده شود. پله های اضطراری و پله برقی حیاط – معروف ترین پله برقی ، که از پروفیل و به روشی ساده ساخته شده اند. هزینه یک راه پله گرد فلزی ساده بسیار ارزان تر از سایر مدل ها و پله های گرد است. سرعت ساخت ، نصب آسان همراه با ایمنی و دوام بالا از مزایای استفاده از نردبان گرد ساده از جنس فلز است.

پله های فلزی دوبلکس گرد

این تصور که پیشرفت در ساخت پله های فلزی به دلیل دوبلکس و ویلایی است نمی تواند گمراه کننده باشد. در سالهای اخیر به دلیل رونق و احداث ویلاهای دو طبقه و سه طبقه ، تقاضا برای پله های فلزی دوبلکس (پله های گرد دو طبقه) و پله برقی برای ویلاها افزایش چشمگیری داشته است. شکل ساختمان و نوع معماری به کار رفته در داخل ساختمان تأثیر بسزایی در طراحی راه پله دوبلکس دارد. در ساختمانهایی که از ابزار گچ و سقف استفاده می کنند ، نرده های راه پله از فرفورژه بهترین گزینه برای اتصال بین طبقات است. برای سهولت انتخاب پله برقی جدید مناسب ساختمان خود ، ما عکس هایی از انواع پله برقی و پله برقی جدید را در سایت شما بارگذاری کرده ایم تا بتوانید از آنها استفاده کنید.

هزینه پله های گرد

نحوه ساخت نردبان گرد ، استفاده از مواد اولیه ، اندازه نردبان گرد و جزئیات نحوه ساخت نردبان گرد از عوامل تاثیرگذار در هزینه نردبان گرد است. به طور کلی هزینه انواع پله برقی بستگی به سازنده و سازنده آن دارد. کارخانه های معتبر و سبک اصلا از مواد اولیه بی کیفیت استفاده نمی کنند ، زیرا سابقه و نام تجاری آنها بسیار بیشتر از سود حاصل از استفاده از مواد بی کیفیت است. جدا از این مسائل ، هزینه و نوع مواد مصرفی قیمت نرده های پله را تعیین می کند. به عنوان مثال ، برخی از قطعات بزرگ در راه پله های فرفورژه که از چدن و ​​آلومینیوم ساخته می شوند ، استفاده می شود. آلومینیوم قطعاً از کیفیت بالاتری برخوردار است و قیمت بالاتری نسبت به چدن دارد. بهتر است پله های فلزی گرد را بر حسب متر خرید طول یا متر مربع خریداری کنید.

نصب نردبان گرد

نحوه ساخت یک راه پله گرد فلزی بر نصب تأثیر می گذارد. معمولاً پله های گرد (به ویژه پله های گرد داخل یک ساختمان) در محل پروژه از صفر تا صد اجرا می شود. کلیه مراحل نصب پله های گرد فلزی توسط سازنده نرده پله انجام می شود. پله ها و نرده های پله گرد بهتر است دیرتر یا همزمان با کفپوش داخل ساختمان نصب شوند. در ابتدا اولین شروع نردبان های گرد که زیباترین قسمت نردبان گرد هستند ، برقرار می شوند و نردبان های گرد دیگر با توجه به این ستون ها ایجاد می شوند. معیارهای نردبان فلزی قیمت نردبان فلزی برای ساخت نردبان فلزی جزئیات فلزی نردبان نردبان گرد شامل جوشکاری ، نحوه اتصال قطعات و رنگ آمیزی نردبان است. جوشکاری و خم شدن قطعات فلزی یکی از مهمترین موارد در زمینه ساخت نرده پله گرد است. معمولاً مفاصل قطعات دارای گوشه های تیز و پیچ خورده است. تمیز کردن و اتصال قطعات جعلی و فلزی بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید