حفا لیست قیمت درب آکاردئونی تنکابن و رامسر در سال 1400 ✔️ حفاظ آنلاین


تنکابن و رامسر دو شهر پرجمعیت ایران با ساختمان های مسکونی و اداری فراوان هستند. یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش امنیت ورودی ساختمان، نصب درب آکاردئونی است. از آکاردئون می توان برای بالا بردن امنیت درب اصلی ساختمان، درب پارکینگ، راهرو، درب بالکن و .. در این پست با مزایای نصب استفاده کرد. درب آکاردئونی تنکابن و رامسر و با عوامل موثر بر قیمت این محافظ آشنا خواهید شد.

درب آکاردئونی در یک آپارتمان

درب آکاردئونی چیست؟ مزیت نصب آن در شهرهای تنکابن و رامسر

درب آکاردئونی نوعی حفاظ است که به شکل آکاردئون ساخته می شود و به همین دلیل به حفاظ آکاردئونی معروف است. آکاردئون نوعی شبکه درب فلزی است که با قرار دادن چند لایه فلز روی هم ساخته می شود. درب آکاردئونی یکی از مقاوم ترین سازه های محافظ است که از ورود سارقان به داخل ساختمان جلوگیری می کند. به همین دلیل نصب درب آکاردئونی در تنکابن خطر سرقت و نفوذ غیر مجاز را به صفر می رساند و امنیت ساختمان را افزایش می دهد.

سپر آکاردئونی فضای کمی را در آپارتمان ها و مجتمع ها اشغال می کند و هیچ گونه ناراحتی ایجاد نمی کند.

مزیت نصب درب آکاردئونی در تنکابن

یکی از مزایای حفاظ آکاردئونی در تنکابن این است که می توان آن را با ریل در جای خود قرار داد و به راحتی باز و بسته می شود. وقتی این در را می بندید، درب ورودی بیرونی ساختمان فشرده می شود. هنگامی که از خانه خارج می شوید، می توانید این درب ضد سرقت را با لمس یک دست باز کنید. برای افزایش ایمنی آن بر روی درب آکاردئونی می توانید قفل امنیتی نصب کنید.

انتخاب درب آکاردئونی در تنکابن نیز جنبه تزیینی ساختمان دارد و جلوه خانه یا ویلا را زیباتر می کند. امروزه حفاظ های آکاردئونی با طرح ها و مدل های مختلف ساخته می شوند و شما می توانید درب مناسب را به دلخواه نصب کنید.

برای انتخاب و سفارش درب آکاردئونی در تنکابن باید به طول و عرض درب ورودی دقت کرد و بر اساس اندازه درب ورودی سفارش داد. هزینه درب آکاردئونی در تنکابن یا رامسر نیز به طول و عرض درب ورودی، طراحی و تراکم آن، میزان فلز مصرفی و … بستگی دارد.

نصب حفاظ آکاردئونی در رامسر

درب های آکاردئونی رامسر برای محافظت از درب های ورودی خانه ها و ورودی های مهم کاربرد فراوانی دارند. آکاردئون در در چارچوب در قرار می گیرد و به صورت ریلی در داخل آن حرکت می کند.

آکاردئون با طرح ها و مدل های مختلف ساخته می شود. طرح و مدل درب آکاردئونی و حتی رنگ آن را می توانید خودتان انتخاب کنید. استفاده از درب آکاردئونی در رامسر تنها به منازل مسکونی و آپارتمان ها محدود نمی شود و این راه حل ها را در بسیاری از مراکز تفریحی و مراکز خرید خواهید یافت. مدل درب آکاردئونی سلطنتی، مدل درب آکاردئونی پیچی، درب آکاردئونی ایتالیایی و … از مدل های جدید و محبوب دفاع آکاردئونی هستند. برای اطلاع از هزینه درب آکاردئونی در تنکابن و رامسر با شماره 02128422153 تماس بگیرید.

درب آکاردئونی با امنیت بسیار بالا در تنکابن و رامسر

  • محافظ آکاردئون اصلا جدا نمی شود.

برخی از حفاظ ها را می توان با میله و چکش باز و برداشت. تا سارقان حرفه ای در کمتر از 5 دقیقه آن را باز کرده و وارد خانه شوند; اما سپر آکاردئونی به صورت کیفی برداشته نشده و مقاومت بسیار بالایی دارد.

  • سپر آکاردئون خم نمی شود و نمی شکند.

سارقان با استفاده از ابزارهای مخصوص حفاظ ها را باز و خم می کنند تا پس از خم شدن یا شکستن حصار وارد شوند. اما آکاردئون خم نمی شود و نمی شکند، بسیار قوی و بادوام است.

  • میله های درب آکاردئونی بریده نشده اند.

می توان فکر کرد که مدل موی درب آکاردئونی بعد از هرس کردن از بین می رود. اما تنها راه بریدن این میله های فلزی استفاده از دستگاه فرز است که صدای زیادی تولید می کند. در نتیجه این تصمیم اجازه ورود به خانه را ندارد!

این درب های آکاردئونی را می توانید در جلوی درب منازل، شرکت ها، مغازه ها و … نصب کنید.

پس اگر می خواهید امنیت بیشتری در فضای منزل خود ایجاد کنید، همین حالا در تنکابن درب آکاردئونی را سفارش دهید و همین حالا در رامسر را با قیمت مناسب سفارش دهید.

ما یک شرکت عالی برای سفارش درب آکاردئونی ارائه می دهیم

برای افرادی که قصد خرید و سفارش درب آکاردئونی در تنکابن و رامسر را دارند، گروه صنایع فلزی آنلاین حافظ را پیشنهاد می کنیم.

حفاظ اینترنتی یک گروه معتبر و مجرب در زمینه ساخت انواع درب حفاظ و آکاردئونی می باشد و حفاظ آکاردئونی شما را با قیمتی عالی و کیفیت عالی آماده می کند.

در وب سایت گروه صنعتی حفاظ آنلاین می توانید طرح و مدل درب آکاردئونی مورد علاقه خود را انتخاب و سفارش دهید. در این سایت مدل ها و طرح های جذاب درب آکاردئونی وجود دارد و شما می توانید به سلیقه و بودجه خود درب آکاردئونی را خریداری کنید.

با انتخاب گروه صنایع فلزی حفاظ آنلاین دیگر نگران هزینه درب آکاردئونی رامسر و تنکابن نباشید; زیرا قیمت حفاظ های این شرکت بسیار مناسب است و می توانید با بودجه مناسب درب آکاردئونی را در رامسر و تنکابن سفارش دهید.

گروه صنعتی حفاظ آنلاین آکاردئون درب مورد نظر شما را از مرغوب ترین فلزات و بهترین دستگاه های برش تولید می کند و CNC را با دقت بسیار بالایی دریل و پرچ می کند. رنگ آکاردئون نیز توسط مشتری انتخاب و سپس با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک رنگ آمیزی می شود.

مزایای سفارش درب آکاردئونی در یک شرکت حفاظتی آنلاین چیست؟

  • پس از ثبت سفارش در سایت حفاظت آنلاین، آکاردئون درب مورد نیاز شما با کمترین خطا آماده می شود.
  • حفاظت از نگهبانان این گروه بسیار بالاست.
  • حرکت درب آکاردئونی ساخته شده توسط حفاظ آنلاین بسیار راحت و روان است.
  • هنگام باز و بسته شدن این درب های ضد سرقت صدای بسیار کمی وجود دارد.
  • پرچ ها و لایه های فلزی حفاظ آکاردئونی ساخت گروه حفاظت آنلاین بسیار محکم و بادوام می باشد.
  • قیمت درب آکاردئونی در حفاظ آنلاین بسیار مناسب و به صرفه می باشد.
  • پس از ساخت آکاردئون، این شیلد به همراه کارت گارانتی برای شما نصب می شود.

به دلیل همین مزایا است که پیشنهاد می کنیم همین الان به سایت گروه حافظ آنلاین مراجعه کنید و در تنکابن و رامسر درب آکاردئونی خریداری کنید.

پست های مرتبط

شاخ گوزن

نرده راه پله

درب های فلزی

آج برای پنجره ها


دیدگاهتان را بنویسید